Na znojemské fanoušky čeká několik novinek

Aktuální zprávy
ČT 2. 9. 2010
<em>Znojmo</em> - Nová sezóna se kvapem blíží a vedení klubu připravilo pro diváky v Hostan aréně několik drobných změn. Jednou z těch nejvýraznějších bude oživení programu při mistrovských zápasech. Nově se tak fanoušci budou moci setkávat s roztleskávačkami v klubových barvách. Další novinka se týká vstupného. Děti do patnácti let mají vstup na zápasy Orlů zdarma!
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

Permanentky

Permanentní vstupenky si nadále můžete dobíjet v kanceláři na zimním stadionu od pondělí do čtvrtka (8:00 - 12:00 a 13:00 – 15:00) a také před každým domácím zápasem Orlů. Rezervace míst permanentkářů z minulé sezóny skončí v úterý 14. září. Informace o ceně naleznete zde.

Proč si koupit permanentku?

• - jistota místa k sezení
  • - hokejový zápisník zdarma
  • - vstup na přípravné zápasy zdarma
  • - vstup na případné play off zdarma - NOVINKA!
  • - vánoční překvapení :-)

Vstupné

Nově mají vstup zdarma na zápasy Orlů děti do patnácti let! Jedinou podmínkou je doprovod dospělé osoby (z důvodu bezpečnosti).

Vedení klubu prosí diváky se vstupenkami na stání, aby neobsazovali místa určená majitelům permanentek. Po první přestávce mohou obsadit volná místa v sektoru H.

Zákaz

Divákům je přísně zakázáno do Hostan arény vnášet nápoje ve skleněných obalech.