Neproměněné šance připravily juniory o body

Juniorský hokej
PO 24. 11. 2003
Z n o j m o - S novým brankářem Lukášem Gažou z Vítkovic nastoupili junioři k posledním dvěma utkáním. Výkon brankáře v obou zápasech trenér Holaň chválil. Znojmu sebralo body mužstvo Havlíčkova Brodu, když se mladí Orli nedokázali jedinkrát střelecky prosadit. Příští utkání hrají v pátek 28.11. na jihlavském zimním stadionu a bude to souboj prvních dvou týmů tabulky. <p> <b> Kroměříž – Znojmo 3:6 <br> Znojmo – Havlíčkův Brod 0:3 </b>
Vstupenky na MS IIHF 2024 v Česku 18. kolo 21.11.2003
Kroměříž – Znojmo 3:6 (0:0, 2:3, 1:3)
Branky: Uhlík 2, Jaskula 2, M. Sklenář, Burian.

Trenér Miloš Holaň: „Vždycky, když naši hráči hrají proti slabšímu soupeři, chvilku jim trvá, než se do zápasu namotivují. Po důrazné domluvě po druhé třetině začali hrát pořádně. Poprvé za nás chytal Lukáš Gaža, který přišel z Vítkovic a jeho výkon považuji za bezchybný. Mrzí mě, že nedisciplinovaností si osobní trest vysloužil Barták, a protože to nebylo poprvé, nemohl hrát následující utkání s Havlíčkovým Brodem.“

19. kolo 23.11.2003
Znojmo – Havlíčkův Brod 0:3 (0:0, 0:1, 0:2)

Trenér Miloš Holaň: „Když nedáme góly, nemůžeme vyhrát. Protože nemohl nastoupit Barták, museli jsme celou sestavu přeskládat a dokonce vzít Jakuba Sklenáře z dorostu. Přesto hráči hráli dobře, vytvářeli si šance, které však nedokázali zakončit. U nás jsou střelci pořád jedni a ti samí a je potřeba, aby se dokázali prosadit i ti ostatní. Herně jsme opravdu hráli dobře, ale důvodem naší prohry jsou neproměněné šance.“