Novým partnerem Orlů se stává AAA AUTO

Aktuální zprávy
SO 13. 2. 2016
Orli Znojmo získávají do své rodiny dalšího významného partnera, společnost AAA AUTO. Největší prodejce ojetých aut ve střední Evropě tak spojil síly s českým zástupcem v mezinárodní EBEL.

"Rychlost a síla jsou tím, co mají auta a hokej společné. Nikoho proto nepřekvapí, že se společnost AAA AUTO stává partnerem Orlů Znojmo," řekl zástupce společnosti AAA AUTO Radek Páterek.

"Jsme velmi rádi, že se nám podařilo získat partnera jakým je společnost AAA AUTO, která je dlouhodobě jedním z nejvýznamnějších hráčů na trhu s ojetými automobily, a že se rozhodla podpořit právě náš tým. Věříme, že vzájemný spolupráce bude prospěšná a budeme ji dále rozvíjet," podotkl manažer klubu Petr Veselý.

AAA AUTO je největším prodejcem ojetých aut ve střední Evropě a působí v Česku, Maďarsku, Polsku a na Slovensku. V současné době provozuje 37 poboček ve 4 evropských zemích.

Jednou z poboček je AAA AUTO Znojmo, kde si můžete vybrat ze široké nabídky kvalitních a prověřených vozů všech značek a modelů. Najdete ji na adrese Brněnská 23 a je otevřena každý den v týdnu od 9 do 21 hod.