O vítězi série rozhodne až sedmý zápas

Zápas
PÁ 12. 3. 2004
P r a h a - Stejně jako v roce 2001, tak i letos se bude série mezi týmy Znojma a Slavie hrát na plných sedm zápasů. Vítěz, který v neděli ve znojemské Hostan Aréně vzejde ze vzájemného duelu, postoupí do semifinále. Šesté utkání v Praze se Orlům totiž vůbec nevydařilo, když brankáři Fraňkovi nedokázali podruhé v sérii vstřelit ani gól, a Slavia tak srovnala stav na 3:3. V první třetině si domácí vybudovali zřejmě rozhodující dvougólový náskok, na který hosté i přes dobré šance nedokázali odpovědět. Uklidňující navýšení skóre ve druhém dějství, které vyhnalo Dubu z branky, vneslo do hry Pražanů jistotu. Přesto však až do konce byl k vidění bezpočet osobních soubojů, které často končily nějakým tím šrámem na tělech hráčů obou týmů.