Orli jedou k odvetě do Trenčína

PO 1. 9. 2003
Z n o j m o - Letošní přípravná utkání zahájilo Znojmo s Trenčínem a po měsíci v úterý 2.9. se s tímto soupeřem setká znovu, tentokrát na jeho vlastní půdě. První utkání lépe zvládli Orli, když v závěru zápasu třemi brankami vybojovali vítězství 5:2.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024 Trenčín v přípravě na novou sezónu, která na Slovensku začíná stejně jako u nás 12.9, sehrál dosud 11 utkání, v nich zaznamenal 5 výher, 4 porážky a 2 remízy. Soupeřům nastřílel 37 branek a 30 jich obdržel. Trenčínský klub pořádá každoročně turnaj Crystal Cup, na němž letos vybojovali celkové prvenství právě hráči Trenčína a jejich brankář exsparťanský Petr Přikryl byl vyhlášen nejlepším brankářem turnaje. Naposledy se Dukla střetla s ruským Permem, který vyprovodila ze svého ledu jednoznačnou výhrou 7:2.

Orlům se v přípravě daří skvěle. Mají za sebou stejně jako Trenčín 11 přípravných utkáních, ve kterých pouze jednou okusili porážku a desetkrát se radovali z vítězství. Celkové skóre ze všech přípravných zápasů je 48:20 (třetiny: 16:8, 15:3, 17:9). Tabulku kanadského bodování znojemského týmu vede Ján Pardavý, z něhož hokejistu vychoval právě Trenčín, a Pardavý by si přál ještě někdy obléknout dres Dukly. Slovenský útočník dal v osmi utkáních šest branek a na dvě přihrál, viz hráčské statistiky.

Před pár dny spustil trenčínský klub zkušební provoz svých oficiálních internetových stránek na adrese www.hkdukla.sk.