Orlí mládí vstupuje do soutěží

Juniorský hokej
ČT 19. 9. 2002
Před začátkem sezóny hodnotili letní přípravu také trenéři mládežnických týmů. Po suchém tréninku a tvrdé práci na fyzické kondici sehráli velké množství přípravných, přátelských a turnajových zápasů. Jak bylo toto ne moc oblíbené období kvalitní, ukážou až boje o mistrovské body.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024 Junioři
Trenér juniorů Karel Vaněk tvrdí, že příprava ukázala sílu týmu a u jednotlivců jejich budoucí roli v mužstvu. Mladší hráči, kteří přišli z dorostu, budou mít trochu problémy se zařazením do týmu, mají některé nedostatky v základních herních činnostech. "Bohužel je kádr dost úzký, hlavně v útoku, takže uvidíme, jak se nám v sezóně povede. Chtěli bychom hrát opět klidný střed tabulky. Z jednotlivců musím vyzdvihnout hlavně výkony gólmana Adamce, který mančaft mnohokrát podržel, obránce Kella a Peše, který získal 36 bodů (16+20)".

Přípravné zápasy juniorů:
Slovan Bratislava – Znojmo    9:1
Znojmo – Jihlava	           11:2
Znojmo – Prievidza            7:2
Znojmo – Ostrava              0:3
Znojmo – Košice	            1:6
Znojmo – Polsko "20"          4:1
Znojmo – Nitra                5:2
Znojmo – Skalica              4:2
Znojmo – Slovan               3:3
Skalica – Znojmo              4:6
Znojmo – Prostějov            4:6
Znojmo – Třebíč	            0:2
Veselí – Znojmo	            6:0
Znojmo – Karviná	           10:3
Jihlava – Znojmo	            0:4
Prostějov – Znojmo            7:2
Třebíč – Znojmo               8:5

Dorost
Trenér dorostu Leoš Zajíc hodnotil přípravu jako dobrou. „Mančaft odehrál jedenáct přátelských zápasů a s předvedenými výkony jsem vcelku spokojen. Důležité bylo, že se nám podařilo zvítězit s mužstvy z okolí (Třebíč, Jihlava, Veselí), se kterými budeme hrát i v soutěži“. V kádru je v současnosti 20 hráčů a 2 brankáři. Cílem v této sezóně je připravit hráče na přechod do juniorů a hrát ve středu tabulky, aby nehrozil sestup.

Přípravné zápasy dorostu:
Znojmo - Slovan Bratislava       1:8