Orli předali plyšáky, firma LaVaRoss dětem dar zdvojnásobila!

Charita
ÚT 23. 12. 2014
Díky charitativní akci, při níž fanoušci Orlů naházeli na led více jak 1600 plyšových hráček a přispěli finanční částkou, si děti z Dětského centra ve Znojmě mohou užít alespoň o něco veselejší Vánoce.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

Původně vybranou částku blížící se 10 tisícům Kč navýšila firma LaVaRoss, partner znojemského hokeje, na celkových 20 000 Kč. Ty byly předány v Dětském centru ve Znojmě spolu s plyšovými hračkami, kterými fanoušci znojemského hokeje zaházeli ledovou plochu.

Ne všechny hračky ale bylo možné dětem předat, zástupci firmy LaVaRoss proto nabídli symbolické odkoupení těchto hraček za 10 000 Kč. Tato částka byla připočtena k sumě, která byla vybrána v průběhu utkání proti Salzburgu na stadionu.

"S nápadem přispět přišel manžel. Řekli jsme si, že než ty peníze někde utratit, přispějeme raději dětem, které tyto prostředky potřebují," uvedla Magda Švachová ze společnosti LaVaRoss, která se účastnila i pondělního předání v centru. "Byl to silný moment, nedá se ani slovy popsat. Na Vánoce jsou všichni spolu se svými blízkými, tady to ale děti mají jiné. Přiznám se, že jsem plakala," dodává.

"Firmě LaVaRoss náleží velký dík, stejně jako studentské společnosti Green Way Ecompany, která se výrazně podílela na přípravě a realizaci této akce. Věříme, že hračky spolu s peněžním výtěžkem a dalšími posbíranými předměty udělají dětem radost. A nesmím zapomenout na fanoušky Orlů, kteří touto akcí opět prokázali, že patří mezi nejlepší," poděkoval manažer Orlů Petr Veselý.