Orli spolu s fanoušky pomohli handicapovaným

Charita
SO 20. 12. 2014
Během listopadového domácího utkání připravili Orli Znojmo společně s občanským sdružením KONIPASKA charitativní akci. Koupí speciálního mini balení lázeňských oplatek mohli fanoušci přispět na charitativní činnost sdružení, které se zaměřuje na podporu handicapovaných občanů.

Oplatky ve speciálním balení za cenu 20 Kč byly k dispozici před zápasem i v jeho průběhu u pódia roztleskávaček. Celkem se jich během večera prodalo úctyhodných 756 kusů. Čistý zisk z akce pro občanské sdružení činí 4 692 Kč.

"Je výborné, že naši fanoušci k akci přistoupili pozitivně a projevili o ni velký zájem. Klub Orli Znojmo se společně s partnery dlouhodobě snaží pomáhat těm, kteří pomoc potřebují. Vybrané prostředky budou použity na dobrou věc," uvedl manažer klubu Petr Veselý.