Orlí turnaj v minihokeji: 52 hráčů si vyzkoušelo zápasovou atmosféru

Žákovský hokej
PO 27. 3. 2017
Úctyhodných dvaapadesát kmenových hráčů přípravky Orlů Znojmo se o posledním březnovém víkendu zúčastnilo turnaje v minihokeji na znojemském zimním stadionu.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

Turnaje se zúčastnili hráči ročníku 2009 až 2012, kteří vytvořili čtyři mužstva. Ta se proti sobě střetla vždy jedenkrát.

Turnaj probíhal v zábavné a příjemné atmosféře, v duchu fair-play, kde v konečném důsledku našlo o vítězství, ale o příjemný prožitek ze hry a hokejovou zábavu.

Velký počet chlapců i dívek si vůbec poprvé vyzkoušel zápasovou atmosféru MINIHOKEJE, což byl hlavní cíl celého turnaje.

"Jsem velice rád, že se nám podařilo tento turnaj uspořádat. Naší myšlenkou je, aby se z něj stala tradice. Realizace by nebyla možná bez podpory Města Znojma, CYKLO Kučera, s.r.o. a vedení HC Orli Znojmo - mládež. Tímto jim děkujeme," prohlásil trenér Jan Vlašín.

"Chtěl bych dále poděkovat především všem zúčastněným hráčům, rodičům, trenérům, rozhodčím a všem, kteří pomohli vytvořit rodinnou atmosféru v průběhu celého turnaje," dodal.

» Kompletní fotogalerii z turnaje od Tomáše Žáka najdete zde