Orli vítají do svých řad nového partnera, společnost DEKTRADE

Aktuální zprávy
ČT 26. 11. 2015
Orli Znojmo se dohodli na spolupráci s novým partnerem. Je jím společnost DEKTRADE, zabývající se obchodem se stavebními materiály. Jednu z poboček najdete i ve Znojmě na ulici Družstevní.

"Jsme velmi rádi, že se hokeji ve Znojmě daří, a my můžeme být součástí této hokejové rodiny," prohlásil ředitel znojemské pobočky Vlastimil Tima. Novou spolupráci kvituje také manažer Orlů Znojmo Petr Veselý. "Podařilo se nám získat dalšího partnera z regionu, který aktivně podpoří náš klub. Z toho máme radost a věříme, že se nám podaří spolupráci dále rozvíjet," řekl.

Společnost DEKTRADE a.s. se zabývá obchodem se stavebními materiály a postupně se stala jejich největším dodavatelem v České republice. DEKTRADE a.s. disponuje sítí více než 50 poboček, které pokrývají celé území ČR. Zaměřuje se na vysokou odbornost ve výběru optimálních stavebních materiálů a jejich správné aplikaci a poskytuje špičkový servis při jejich dodávce.

» Více o DEKTRADE na webu společnosti