Orli vítězi vánočního turnaje!

Fanclub
NE 21. 12. 2003
Z n o j m o - Až Eratova branka v penaltovém rozstřelu rozhodla o vítězství znojemských hokejistů v tradičním vánočním turnaji ve futsalu pořádaným fan klubem Znojemských orlů. Jednoznačnou oporou futsalového týmu Orlů byl brankář Plášek, který skvělým výkonem nedával soupeřům šanci ke skórování. V souboji se znojemskými plavci jen těsně před koncem utkání přišel o čisté konto, když umožnil skórovat čerstvému držiteli stříbrné a bronzové medaile z ME v plavání Květoslavu Svobodovi. Orli plavce jednoznačně přehráli a do jejich brány nasázeli devět gólů. Ovšem tým fanklubu už byl pro hokejisty daleko těžší oříšek. Dramatické utkání, ve kterém oba týmy předvedly hru snad až za hranicemi svých možností, musely nakonec rozhodnout penalty. V přímém souboji brankářů Pláška a Hurvajse uspěl lépe Plášek, když fanklubácký brankář Hurvajs neměl na střely Snopka, Benáka a Erata. Nejen fantastický Plášek v bráně stál za parádním úspěchem hokejistů, ale Orli do puntíku plnili všechny taktické pokyny jak v defenzivní tak i v ofenzivní činnosti. Střelecky se vyznamenal Tomáš Hradecký, jenž se čtyřmi brankami stal nejlepším střelcem turnaje.
Vstupenky na MS IIHF 2024 v Česku Výsledky:
FC HC JME Znojemští orli – Plavci 3:1
Branky: Dan, Pružina, Želi – Krčmář

HC JME Znojemští orli – Plavci 9:1
Branky: Procházka 2, Hradecký 2, Mojžíš, Benák, Toman, Duba, Erat – Svoboda.

FC HC JME Znojemští orli – HC JME Znojemští orli 3:3
Dan 2, Želi – Hradecký 2, Duba
Penalty: 2:3
Pružina, Dan - Snopek, Benák, Erat