Orlím zrakem: přípravný zápas Trenčín - Znojmo

ČT 2. 9. 2004
Z n o j m o - Tři dny po divoké přestřelce s Vítkovicemi zajíždějí Orli ke svému v pořadí třináctému přátelskému utkání. Nastoupí k odvetě na ledě posledního slovenského mistra tamní nejvyšší soutěže, týmu HK Dukla Trenčín. V první utkání v Hostan aréně nevstřelili Slováci Robertu Slávikovi ani gól, naopak sami třikrát inkasovali. Od té doby odehráli další trojici přípravných zápasů, v nichž podlehli nováčkovi ST extraligy z Dubnice 1:2, Vítkovicím 2:5 a prvoligové Piešťany porazili vysoko 8:2.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024 V mužstvu došlo v uplynulých dnech k zúžení kádru. Představy trenčínského vedení nesplnil český útočník Stanislav Stavenský, který se vrací zpět do prvoligové Kadaně, obránce Lukáš Bambúch odchází na hostování do Popradu. S mužstvem však trénuje sedmnáctiletý junior Richard Lelkeš.

Znojemští orli absolvovali ve středu 1. září propagační akci spojenou s autogramiádou, při níž se představili v nových černo-bílých dresech, určených pro domácí utkání. Venku budou oblékat dresy červeno-bílé, avšak přípravu dohrají ještě ve starých.

Přehled vzájemných přípravných zápasů:

2002-2003: 1:1 po pr., za Znojmo skóroval Marek Vorel, přihrával Milan Procházka.

2003-2004 a 2004-2005