Patrik Eliáš odpověděl na otázky

Rozhovory
SO 18. 12. 2004
Z n o j m o - Po krátkém volnu Orli opět trénují. Čeká je náročná série zápasů po Vánocích a v novém roce, a tak se tvrdě dvoufázově připravují. Mezi tréninky si našel čas <b>Patrik Eliáš</b>, aby zodpověděl obrovské množství dotazů od fanoušků. Většina se jich týkala jeho odchodu do Ruska, ale byly tam i některé kuriózní, takže se lze dovědět, že kdyby měl Patrik na pustém ostrově sníst některého ze spoluhráčů, vybral by si takového, který se zdravě stravuje. Prozradil, že se těší na Vánoce, na kterých má rád nejen cukroví, bramborový salát, ale s oblibou sleduje pohádky. Věří, že znojemský tým se do play-off dostane. Fanoušci v Česku uvidí Patrika už jen ve třech zápasech, protože druhého ledna odlétá do ruského Magnitogorsku.
Vstupenky na MS IIHF 2024 v Česku Odpovědi Patrika Eliáše naleznete zde.