Předposlední letošní výjezd: Budvar aréna.

Fanclub
ČT 18. 12. 2003
Z n o j m o - Po delší odmlce se opět přihlásil tiskový mluvčí a zpravodaj o dění ve znojemském fan clubu <b>Karfík</b>. Přinesl reportáž a fotografie z letošní již druhé návštěvy Českých Budějovic, kde jim ale výkon „jejich“ Orlů moc radosti neudělal. Dostali nakládačku v poměru 5:1 a nepokračovali tak ve výkonech z předchozích utkáni.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024 Na náš předposlední výjezd v tomto kalendářním roce jsme vyjeli v sestavě Karfík, Alby, Pašík a řidič David. Odjezd ze Znojma byl plánován kolem desáté hodiny. Ten se však, jako již pravidelně, kvůli Pašíkovi téměř o půl hodiny zpozdil. Po malé svačince na jedné nejmenované čerpací stanici jsme vyjeli natěšení na tři body, zvláště po vydařeném utkání se Slávií.

Po příjezdu k Budvar aréně jsme opět řešili dilema, do jakého sektoru si máme zakoupit vstupenky. Jelikož domácí nemají, jinak v jednom z nejkrásnějších hokejových stánků u nás, vyhrazen sektor pro hosty. Po zdárném vyřešení tohoto problému jsme si úspěšně koupili lístky, mimochodem jedny z nejdražších u nás. Jeden lístek stál 100,- Kč, což se mi vzhledem k postavení Jihočechů v extraligové tabulce zdá až moc.

Poté již nic nebránilo našemu přemístění do oblíbené restaurace Budvarka, ležící na největším náměstí naší vlasti. Útulná hospůdka, to je místo, kam jsme se již poněkolikáté uchýlili na předzápasové občerstvení. Musím podotknout, že nás v Budvarce ani tentokrát nezklamali. Velká blamáž nás však čekala na ledové ploše.

Českobudějovičtí naše Orly jasně přehráli. Myslím, že Orlům při hře chybělo pověstné srdíčko a zápal do hry. Asi si mysleli, že po vítězství nad Slavií snadno vyhrají i nad posledním týmem tabulky. Opak byl pravdou. Chvílemi se na ledové ploše nedělo absolutně nic, tak nás alespoň Alby bavil občasnými výkřiky na rozhodčího Bolinu: „Franto, pískej rovinu!“ To však byla na naše velké zklamání z předvedeného výkonu slabá náplast.