Předposlední přípravné utkání opět v Praze

PO 3. 9. 2007
<i>Znojmo</i> - Začátek nového ročníku extraligy se blíží mílovými kroky a hokejistům Znojma zbývá odehrát pouze dva přípravné zápasy. V úterý zajíždí na led Slavie, kterou dokázali v přípravě dvakrát porazit. Pražané mají před sebou poslední střetnutí a v něm se jistě pokusí vylepšit svou nelichotivou bilanci z letošní přípravy. Utkání začíná od 16:30 v Sazka Areně.

Znojemští orli s tímto soupeřem sehrají již třetí zápas. Předchozí dva duely byly pohárové a Znojmo zvítězilo nejprve 5:2 a v odvetě na domácím lědě 4:0.

Slavisté nemohou být se svými letošními výkony spokojeni. Z dosud odehraných deseti zápasů odcházeli pouze třikrát vítězně a z toho pouze jednou proti extraligovému klubu (Č.Budějovice). Zbylá dvě vítězství byla proti Havlíčkovu Brodu.

Pražané plně využívají přípravná utkání ke kvalitnímu uspořádání sestavy. Příliš nehledí na výsledky, spíše se snaží vše směřovat k začátku extraligy. Pravdou ovšem je, že hráči Slavie zatím nepodávají takové výkony, jaké předváděli v poslední době. Tým kolem Vladimíra Růžičky tak zůstává velkým otazníkem pro nadcházející ročník nejvyšší soutěže.

Sestavy z posledního utkání

HC ZNOJEMŠTÍ ORLI: Kameš – Tesařík, Jareš, Bičánek, Chvátal, Mojžíš, Kotaška, Chmelíř – Demel, Dopita, Erat – Meidl, Haman, Kucharczyk – Selinger, Svoboda, Padělek – Beroun, Procházka, Čachotský

HC SLAVIA PRAHA: A.Svoboda - Němeček, Kolařík, Hlavačka, Drtina, Jebavý, Sloboda, O. Staněk - Hruška, Beránek, Vondrka, Tomica, Bednář, V. Růžička ml., Borovanský, Rataj, Sup, Doležal, Malát, Micka