Přípravné zápasy 2003/2004

Aktuální zprávy
PÁ 30. 5. 2003
Z n o j m o - Kromě pohárových soupeřů z Prostějova, Jihlavy, Pardubic prověří připravenost znojemského mužstva prvoligový nováček z Olomouce a týmy ze Slovenska – Trenčín, Skalica, Žilina.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024 První trénink na ledě čeká znojemské hokejisty 22.7.2003. Série přípravných utkání začíná 1.8.2003 na domácí půdě proti Trenčínu. Hned v druhém přípravném utkání 5.8.2003, opět na domácím ledě, nastoupí do pohárových bojů proti Prostějovu, se kterým bylo vyměněno pořadatelství. Další změnou v Tipsport cupu je přesun utkání s Pardubicemi, který si vyžádala účast pardubického týmu na turnaji ve Švýcarsku. Přehled utkání je v následujícím rozpisu. Případné změny jsou možné.

Aktuální podoba rozpisu viz rozpis zápasů.