První derby doma! Přijíždí Vídeň

ČT 14. 11. 2013
V prvních dvou měsících sezóny znojemští hokejisté soupeře z Vídně ani jednou nepotkali. V listopadu si to vynahrazují, s Capitals se střetnou hned třikrát! Doma je přivítají už tento pátek od 18:30. Užijte si speciální večer!
» Hvězda soupeře
Jonathan Ferland (10 + 12) po loňském zranění vlétl do sezóny jako vítr, jeho důraz i přesná střela děsí soupeřovy brankáře.

Ambiciozní Capitals s asi nejkvalitnější obranou v soutěži se po rozpačitém začátku posouvají vzhůru tabulkou. Momentálně jsou na třetím místě, z posledních sedmi zápasů navíc ztratili body jen jednou, při domácí prohře s Villachem. Bod za prohru prodloužení proti nim dokázali před dvěma týdny vydolovat také Orli, doma ale Vídeň nikdy neporazili. "Co z toho ale v pátek budeme na ledě mít? Nejsem fanda takových statistik. řeší jen to, co bylo v minulosti," říká kapitán rakouského týmu Benoit Gratton. Rakouskému týmu bude chybět obránce Lakos, jinak je kompletní.

To Orli mají stále na marodce několik hráčů. Jarůšek, Podešva, Pucher ani Müller stále nebudou moci nastoupit, sestava tak bude stejná jako v pátečním duelu v Klagenfurtu. "Bude to těžký soupeř. Vídeň je silný tým, má vynikající defenzivu a obránce, kteří vydatně podporují útok," říká asistent trenéra Milan Navrátil. "Nedíváme se do minulosti na špatnou bilanci, koncentrujeme se jen na zápas a chceme získat dva body," dodává.

Stadion bude otevřen dříve

Vzhledem k očekávanému většímu množství fanoušků domácích i hostů bude stadion otevřen o 15 minut dříve, už od 17:30. Fanoušci tak mohou na utkání dorazit s dostatečným předstihem. Majitelé vstupenek s místenkou, zakoupených v předprodeji, mají právo obsadit své místo označené na vstupence. Na utkání zároveň výjimečně není možné uplatnit vstupenkové vouchery.

Hostujícím fanouškům bude vyhrazena také část sektoru H za brankou. Prosíme diváky, kteří mají na tato místa permanentní vstupenky, aby výjimečně využili volných míst ve zbytku sektoru H v rohu, nebo se obrátili na pořadatele, kteří jim pomohou s nalezením jiného místa. Děkujeme za pochopení.

Již tradičně bude ve spolupráci s Playo.tv připraven stream, tentokrát ovšem pouze jako signál z hlavní klubové kamery a bez komentáře. V přestávkové soutěži se bude tentokrát hrát o tablet s klávesnicí od partnera klubu, firmy Bouncer.

Přijďte na stadion a užijte si hokejový večer ve výborné atmosféře!