Sobotní odpoledne s Orly: křest nových dresů, autogramiáda i Dominik Hašek!

Aktuální zprávy
ČT 31. 8. 2017
Na Horním náměstí ve Znojmě si v sobotu odpoledne můžete užít spoustu zábavy. Společenost HB Production ve spolupráci s Oblastní charitou Znojmo a hokejovým klubem Orli Znojmo pořádají křest nových dresů spojený s autogramiádou. Akce se zúčastní i legendární Dominik Hašek.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

Program akce

• 16:00 Zahájení autogramiády
  • 16:15 Muzikoterapie
  • 16:30 Charitativní dražba
  • 17:00 Pepe Vališ
  • 17:30 Křest dresů
  • 18:15 NENY
  • 19:00 Konec akce

(akce se koná za každého počasí)

Slavného brankáře a olympijského vítěze z Nagana budete mít možnost vidět i na druhé akci, kterou bude Horní náměstí hostit, a to obří vodní skluzavce Slide Czech, která povede Obrokovou ulicí. Více informací k akci naleznete zde!

Před příznivci Orlů v rámci charitativní akce u pódia proběhne od 16 do 19 hodin mimo jiné křest nových dresů pro sezónu 2017/18 či autogramiáda Orlů. Během autogramiády si můžete zakoupit také plakáty s týmovou fotografií, které hráči ochotně podepíší. Čeká na vás také vystoupení rapera NENY MUSIC nebo ukázka muzikoterapie. Hudbu zajistí DJ Izzy Cooper. Odpolednem bude provázet moderátor Karel Konvalina. Pro děti bude po celou dobu akce připraven skákací hrad.

Partner akce, pivovar Zubr, zajistí občerstvení (pivo za 20 Kč), jehož výtěžek poputuje na dobročinné účely. Veškeré získané finanční prostředky poputují na výlohy za sociální služby pro Marcela Kosačíka.