Soutěž o nejkrásnější fanynku znojemských Orlů!

Aktuální zprávy
ČT 26. 4. 2012
<em>Znojmo</em> - Zapoj se právě teď do jedinečné akce a staň se tváří znojemských Orlů pro sezónu 2012/2013! Vedení klubu připravilo pro fanynky soutěž, které se může zúčastnit jakákoliv žena či dívka bez ohledu na věk. Posílejte Vaše fotografie do konce června na soutez@hcorli.cz a staňte se právě Vy nejkrásnější fanynkou znojemských Orlů. Na tři vítězky čekají zajímavé ceny.

Na tři nejlepší čeká:

• nafocení snímků s profesionální fotografkou Janou Poláškovou, včetně služeb vizážistky a kadeřnice ZDARMA

• večeře v hodnotě 1000,- Kč s hráčem dle vlastního výběru

• originální dres s podpisy všech hráčů týmu

Navíc! Vítězky v případě zájmu získají jedinečnou možnost další spolupráce s klubem při jeho marketingových aktivitách.

Proto neváhejte a zapojte se do soutěže o tvář orlí letky!

Své fotografie zasílejte na e-mail: soutez@hcorli.cz. Do e-mailu uveďte své celé jméno, věk a kontaktní údaje. Fotky můžete posílat do 30. června do 15 hodin, kdy končí uzávěrka soutěže a bude vyhlášena vítězka.

Fotografie budou průběžně zveřejňovány na facebookových stránkách klubu ve speciálním foto albu, kde pak sami fanoušci rozhodnou o výherkyních. Těmi se stanou tři soutěžící, jejichž fotografie získají největší počet „lajků“. Každá soutěžící se může v soutěži prezentovat pouze jednou fotografií.

Orli Znojmo si vyhrazují právo dle vlastního uvážení nezveřejňovat snímky s vulgárním nebo jinak nevhodným obsahem.