VIDEO: Led zasypalo 1659 plyšáků! Děkujeme!

Aktuální zprávy
SO 20. 12. 2014
Páteční zápas Znojma se Salzburgem nabídl nejen vynikající hokejovou podívanou, ale i ojedinělý zábavný program. Fanoušci zaházeli ledovou plochu 1659 plyšáky, kteří budou věnováni dětem do Dětského centra ve Znojmě.

První plyšák přistál na ledě již po prvním gólu Orlů v deváté minutě, ovšem až siréna po úvodní třetině oficiálně odstartovala charitativní akci s názvem Plyšová sprcha.

Plyšových hraček přistálo na ledové ploše celkem 1659. Fanoušci však mohli dětem z Dětského centra ve Znojmě darovat i další hračky, které na led nelze vhodit, a podpořit je finančním darem. Výtěžek akce činí přes 10000,- Kč.

"Znojemští fanoušci opět dokázali, že patří mezi nejlepší. Za to jim náleží velké poděkování," chválí Petr Veselý, manažer Orlů. "Za klub bych také rád poděkoval studentské společnosti Green Way Ecompany, která se výrazně podílela na přípravě a realizaci této akce. Věříme, že hračky spolu s peněžním výtěžkem a dalšími posbíranými předměty udělají dětem radost."