Vítejte na novém webu!

SO 7. 9. 2013
Otevírací víkend nové sezóny EBEL je tu a spolu s ním se do nového hávu oblékly také oficiální internetové stránky Orlů Znojmo. Věříme, že se vám na nich bude líbit!
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

Oficiální internetové stránky znojemského hokeje www.hcorli.cz mají v rodině webů společnosti eSports.cz, s.r.o. speciální místo. Právě Orli v roce 2001 jako vůbec první klub v Česku získali web od této firmy. Ta se od té doby stala jedničkou na pozici sportovních webů v Česku a v současné době provozuje přes 70 oficiálních stránek sportovních klubů nejrůznějších úrovní.

Nově spuštěný web inovuje původní stránky, které byly s částečnými úpravami v provozu více jak šest let. "Internetové stránky www.hcorli.cz jsou jedním z nejdůležitějších komunikačních kanálů pro klub i fanoušky a my jsme rádi, že jim před startem nové sezóny můžeme nabídnout web v nové podobě a s novými funkcemi," uvedl manažer Orlů Petr Veselý.

Současně byly na webu aktualizovány profilové fotky znojemské juniorky a staršího dorostu. Nové fotografie hráčů A-týmu doplníme v průběhu září.

Budeme rádi, pokud se s námi podělíte o svůj názor na nový web, nebo upozorníte na případné nedostatky. V takových případech prosím pište na redakční e-mail hcorli@gmail.com.

Věříme, že si společně s námi na těchto stránkách užijete co nejvíce radostných okamžiků.

JSME JEDEN TÝM!