Zasloužené vítězství ve Zlíně

Aktuální zprávy
ST 21. 8. 2002
Cenné vítězství v dalším kole Tipsport cupu si přivezli Orli ze zlínského ledu. Díky brankám Pláška, Urama a Havíře zvítězili 3:1 a napravili tak porážku ze Znojma. <br><b>Zlín - Znojmo 1:3</b>
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024 Ve velmi rychlém zápase, plném nasazení a osobních soubojů, Orli kontrolovali od poloviny utkání hru. V poslední třetině získali převahu a dokonce Zlín přehrávali. Na vedoucí branku Pivka odpověděl po sedmi minutách Plášek, skóre otočil na začátku poslední části hry Uram a znojemský tlak v závěru korunoval chytrým únikem a střelou Havíř. Dobrý výkon celého týmu podpořil v brance vynikající Petr Svoboda, který přiváděl svým klidem zlínské útočníky k zoufalství.

HC Hamé Zlín - HC JME Znojmo 1:3 (0:0, 1:1, 0:2)

Branky: 31. Pivko (Hučko, Balaštík) - 38. Plášek (Pucher), 46. Uram (Sklenář), 60. Havíř (Erat). Rozhodčí: Svoboda, Čech, Machálek. Vyloučení: 6:8, bez využití. Zásahy brankářů: 26:39

Sestava Znojma: P. Svoboda - Snopek, Havíř, Křetínský, Pavel Kumstát, Klimeš, Benák - Uram, Petr Kumstát, Sklenář - Procházka, Erat, Plch - Plášek, Ludvík, Pucher