Znojmo se do play off neprobojovalo

Zápas
ST 27. 2. 2008
<em>Znojmo</em> - Do zápasu sice vlétli Orli aktivněji, ovšem žádnou šanci využít nedokázali. Po bezbrankové první třetině tak udeřilo na druhé straně, když Třinec vsítil Znojmu již několikátý kuriózní gól. Domácí se snažili vyrovnat, ovšem buď jim v cestě stála hostující obrana nebo brankář Vojtek. I v přesilových hrách se trápili. V poslední třetině se Oceláři soustředili jen na obranu a vyráželi do brejků. Znojmo se snažilo, ale vše bylo marné. Ještě horší situace nastala, když necelé tři minuty před koncem zvýšili hosté na rozdíl dvou branek. To už začali odcházet i někteří lidé z Hostan arény. Ti, kteří počkali až do závěru, uviděli alespoň čestný znojemský úspěch, jenž obstaral dvě sekundy před koncem útočník Pavel Selingr. Znojmo tak ani jednou nedokázalo Třinec porazit a sezóna pro něj skončila.