Znojmo se v přípravě utká s extraligovými soupeři

Aktuální zprávy
SO 3. 5. 2014
Extraligovou kvalitu budou mít soupeři znojemských hokejistů v přípravě na nadcházející sezónu. Hned pětkrát z osmi duelů se navíc Orli představí doma. Znojemští fanoušci tak mohou v akci vidět Pardubice, Hradec Králové nebo třeba Mladou Boleslav.
Vstupenky na Betano Hockey Games 2024

První přípravný duel sehraje Znojmo na domácím ledě v úterý 5. srpna proti Jihlavě. S jihlavskou Duklou, hradeckým Mountfieldem a nováčkem české nejvyšší soutěže z Mladé Boleslavi se Orli utkají ve dvojzápase, vždy jednou doma a jednou venku.

Jako bonus navíc do Znojma dorazí Pardubice a Kladno. S pardubickým celkem se Orli střetli už v únoru během olympijské přestávky, nově prvoligové Kladno zase na jihu Moravy sehrálo jeden z duelů už v rámci loňského přípravného období.

"Seznam přípravných zápasů je v této podobě kompletní. Pouze v případě možnosti střetnutí s extrémně zajímavým soupeřem ještě může být rozšířen," řekl manažer klubu Petr Veselý.

Hracími dny jsou tradičně úterý a čtvrtek. Začátky utkání jsou stanoveny na 18:00.

Program přípravy na sezónu 2014/15

úterý 5. 8. 2014 Orli Znojmo – HC Dukla Jihlava