Zranění kolene odloží nástup Coltona Yellow Horna k týmu

Aktuální zprávy
SO 25. 7. 2015
Kanadská posila Orlů, sedmadvacetiletý útočník Colton Yellow Horn, se k A-týmu připojí později. Na vině je zranění kolene, které hráč utrpěl při posledním tréninku před plánovaným odletem do Evropy. Doba léčení se odhaduje na 10 – 15 dnů.

„Po dohodě se samotným hráčem a jeho agentem chceme Coltonovi poskytnout klid na vyléčení tohoto zranění a umožnit mu co nejrychlejší rekonvalescenci. Nemá cenu ho v tomto stavu nutit cestovat do Evropy a následně koleno léčit zde,“ vysvětluje situaci prezident klubu Pavel Ohera.

Ani toto zdržení by ale nemělo výrazněji narušit zápasovou přípravu Yellow Horna před nadcházející sezónou. „Po deseti až patnácti dnech by koleno mělo být naprosto v pořádku, Colton má přebookované letenky na nový termín a k týmu se připojí, co nejdříve to bude možné,“ dodává Ohera.

A-tým Orlů vyjede k prvnímu tréninku na ledě v neděli 26. července, první přípravný zápas odehraje v pátek 7. srpna v Litvínově.