Erste

Diskuzní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
FrantišekKoudelka
 
476 Reagovat
FrantišekKoudelka | STS Chvojkovice-Brod
3.11.2017, 16:39
 
 
S Klagenfurtem máme velmi nepříznivou bilanci, dnes už je to 9 : 26. Takže ta včerejší prohra nebyla až tak moc velkým překvapením. Klagenfurt hraje velmi agresivní forčekink a to našim nevyhovuje. Nevyhovuje to žádnému českému mužstvu, protože na takovou hru nejsou zvyklá. Taky včera jsme dostali dva góly po jejich forčekinku a třetí gól po hloupém a zbytečném faulu a vyloučení Laťase. První lajna trpí tím, že se tam k Hornovi a Bartošovi vystřídalo několik hráčů a žádný se moc neosvědčil. A taky střílení z každé pozice je podle mě špatně. Tyhle střely brankář snadno zlikviduje, nebo je zblokují obránci. Proto skoro každé utkání "vyhráváme" na střely, ale často prohráváme na góly.
 
 
Johnep
 
19 Reagovat
3.11.2017, 16:34
 
 
Reakce na Timiki: Prosimtě, vy "vyhořelí junioři" rozebí...
Tebe tipuju taky na někoho z býválé Juniorky,ale asi budeš někdo kdo nezapadl do kolektivu a svoje mindráky si řešiš na foru,takže seš bud Cílek,nebo Salát Smajlík Smajlík Smajlík ..
 
 
karyon
 
1433 Reagovat
3.11.2017, 16:30
 
 
Reakce na skoula: no tyhle hemzy o tom, že se musíme tla...
Tak tak, je už to taková ohraná, trapná písnička..pořád dokola a skutek utek...
 
 
smell
 
4 Reagovat
3.11.2017, 16:25
 
 
 
 
smell
 
4 Reagovat
3.11.2017, 16:22
 
 
Tak Latas 2 zapasy Smajlík
 
 
znojmooo
 
172 Reagovat
3.11.2017, 15:34
 
 
Problémem našeho týmu je podle mě to, že pokud nehraje Yellow Horn dobře, nejsou výsledky. A že to na jeho obranu nemá lehké, když ho obránci zdvojují, protože tak snadno eliminují nebezpečí. Dokud nepřijdou 1-2 střelci minimálně, bude to takto pořád. I v sezóně, ve které jsme byli ve finále, měl například Yellow Horn nějaké výpadky. Byli tu ale hráči, kteří ho nahradili, tudíž ten rozdíl nebyl tolik znát.

Osobně se mi nelíbí Pastor tedy, Račuk taktéž. Základ týmu je dobrý, jen nejsou hvězdní hráči, kteří ty góly nastřádají. Tomas, Trivino, Šedivý...
 
 
PTcruiser
 
62 Reagovat
3.11.2017, 15:33
 
 
Reakce na Timiki: Prosimtě, vy "vyhořelí junioři" rozebí...
ŤULIMIKU?ŤULIMIKU poposedni si kousek....
 
 
Timiki
 
82 Reagovat
Timiki | Znojmo
3.11.2017, 15:17
 
 
Reakce na PTcruiser: Ano vedení to "pochopilo" a to tak,...
Prosimtě, vy "vyhořelí junioři" rozebírající výkony svého teamu v ZAHL Jack Daniels do časných ranních hodin se radši neozývejte a pokuste se dostat "víše", jak máte na tom vašem slavném facebooku. Smajlík Smajlík
 
 
Bazeny24h
 
25 Reagovat
3.11.2017, 14:53
 
 
Jakožto poslední dobou častý čtenář jsem si udělal takový přehled. Líbí se mi, že se zde začínají ozývat hlasy, které jsem sem minulou sezónu psal. Proč si myslíte, že A-tým dostal nová auta ? Protože Škoda “city go” už prostě nestačila na náčelníkova kila. Je to jasné. Jinak nemohu se nezmínit o uživateli vapor1, jehož rozbory musím číst na záchodě, jelikož jsou opravdu k posrání. Ale kdo ví, třeba ho v této krizi vedení opravdu vytáhne na post asistenta trenéra. Smajlík
 
 
skoula
 
279 Reagovat
3.11.2017, 14:43
 
 
no tyhle hemzy o tom, že se musíme tlačit do brány už posloucháme několik defacto let, ALE skutek utek... raději ať méně mluví a udělají to. Potom ať klidně pustí do světa větu typu: "v kabině jsme si řekly, že půjdeme víc do brány a snad to bylo vidět" .....
 
 
ViKo
 
3194 Reagovat
ViKo | Jestřebí/Znojmo/Sparta
3.11.2017, 13:46
 
 
Tak konecne to nekdo pochopil...:"Musime se vice tlacit do brany..." (c) Dominik Tejnor aka Vapor1...
 
 
hokejka_zn8
 
66 Reagovat
3.11.2017, 13:44
 
 
Ještě, že tu CYH s Bartošem máme, jinak by nebyla ani polovina těch bodů, co máme. Zase na druhou stranu nemůžeme čekat, že budou dávat 3 góly každý zápas, chce to mít alespoň dvě TOP řady. Jedna útočná formace se lehce pohlídá. Plíhal chybí a ještě tak dva až tři zkušení hráči.
 
 
eagles77
 
218 Reagovat
3.11.2017, 12:06
 
 
Reakce na PTcruiser: Ano vedení to "pochopilo" a to tak,...
Co si budem nalhávat, hráči z juniorky nedosahují ani ůrovně druhý ligy, nebo se snad v MB někdo z nich výrazně prosadil? Proto říkám, aby jsme se zaměřili na mládež a dokázali vychovávat kluky pro áčko. To že mládež bude hrát kraj, kde zápasy postrádají ůroveň, těžko někoho vychováme. Je to o penězích a trenérech.
 
 
PTcruiser
 
62 Reagovat
3.11.2017, 11:50
 
 
Reakce na eagles77: V Ebel je dobré, že se nesestupuje, ...
Ano vedení to "pochopilo" a to tak,že nadějnější junky kopnou rovnou do záděle a ti skončí v lepším případě v Mor.Buděj.Potom nakoupí "hotové" hráče,kteří předvádějí"VELKÉ PRD"a když už se náhodou někdo z nich chytne,tak další sezonu jde hrát jinam...(však je taky všeobecně známo jaké jsou ve Znojmě "SUPER"podmínky).Jo a říká se tomu omlazení týmu....
 
 
jdr79
 
2213 Reagovat
jdr79 | Znojmo
3.11.2017, 10:30
 
 
Reakce na eagles77: V Ebel je dobré, že se nesestupuje, ...
Amen, podepisuji.

Včera mě z té naší deky bolely oči. A to jsme dali 2 tak krásné góly!!
Laťas fauloval, ale jestli to bylo na 5+DKU?? Nevím, nevím...

Včera jsme si ten bod za 3:3 po 60 minutách zasloužili za snahu. KAC hráli zkušeně, ale žádný zázrak to nebyl. A Dubovi padaly puky z výstroje...

Naši si nevěří, bojí se cokoliv vymyslet. CYH na tom fakt není dobře, ale má bod na zápas. Málo? Hodně?

Líbí se mi jak maká Berka, Schwarz je letos fakt výborný, snažil se Raška, Csamangó, Tejnor... Ale jinak mi v tom týmu chybí jiskra, vůdce...

Psal jsem to tady nedávno a včera jak přes kopírák: asi 5 vyhraných buly za zápas a NESCHOPNOST vyvézt puk z obrany. Ok, ty buly jsou složitější, ale za zbytečné šmrdlání s pukem před vlastní brankou bych dával pokuty.

A co je to, proboha, za ten boží systém nahodit 9/10 puků do pravého rohu útočné třetiny???

Věřím a doufám, že tým najde sílu. Stavme mladé (ani jsem si nevšiml, že Plíhal nehraje).

Tým se zvedne. Těším se na nedělní duel Schwarz - Nechvátal.

 
 
eagles77
 
218 Reagovat
3.11.2017, 09:47
 
 
V Ebel je dobré, že se nesestupuje, proto bych více zapojoval do hry mladé hráče, ono přetahovat se s bohatýmy týmy o play off každý rok něco stojí. Kdo by nechtěl vyhrávat, asi každej, ale ono překopávat kádr a nakupovat posily, nemá žádnej smysl. Lidé jsou hodně namlsaný a když se nedaří, hned by každýho vyhazovali. Chce to trochu trpělivosti a vydržet, zaměřil bych se na naši mládež, to je cesta kterou se musíme dát, jednou se nám to vrátí,snad už i vedení to pochopilo.
 
 
ViKo
 
3194 Reagovat
ViKo | Jestřebí/Znojmo/Sparta
3.11.2017, 08:55
 
 
Nehokejove o hokejovem sponzorovi. Smajlík odkaz
 
 
Regi
 
1176 Reagovat
3.11.2017, 00:04
 
 
Pane Šimíčku, a Vám se ten hokej dneska jako líbil?
.....
Jinak když soupeř postaví jednoho beka do pravého rohu a druhého do místa, kde je reklama BAUER, tak má 60% pravděpodobnost, že že Znojma odveze body.
 
 
eddieeagle
 
23 Reagovat
2.11.2017, 23:34
 
 
Reakce na vapor1: Porážka s Klagenfurtem 2 : 3 dnes doma...
Osobně si myslím,ze už by konečně mohl zakročit pan Ohera, který za CYH stojí (což je verejne tajemství),to je první věc,protože ten kluk tam nemá co dělat. K Bartosovi bych napsal jediné - žádný centr dnes nevyhrál buly! A ten priposranej systém, který hrajeme, mi zdárně připomíná Zlín anebo německy narodak ve fotbale před 10 lety..!! Smajlík
 
 
vapor1
 
244 Reagovat
vapor1 | Znojmo
2.11.2017, 23:17
 
 
Porážka s Klagenfurtem 2 : 3 dnes doma je 7.v řadě! Na týmu je deka, spíš velmi tlustá peřina, Orli si musí vyléčit hlavně hlavu a zlomit tu černou sérii a v příštích utkáních bodovat (a hlavně všichni ještě víc bojovat!)!
A na čem je potřeba stavět? Máme naštěstí skvělého gólmana M.Schwarze, dále hráče, kteří umí příkladně zabojovat, Honza Lattner a Jirka Beroun a zatím si vážím i práce hlavního trenéra R.Šimíčka, který dokázal do 11.kola s týmem držet špici tabulky, v podstatě do té doby dosáhl s mladým a nezkušeným týmem z minima maximum! Poslední 2 porážky byly jen o gól, dokážeme tedy držet se soupeři krok, ale co nás sráží, je produktivita(vedení bude asi muset dotáhnout aspoň 1 produktivního útočníka) a zbytečné chyby(dnes první 2 góly KAC).

A co s tím! HLAVNĚ NEUMÍME PŘESILOVKY! Obehraný systém 1.pětky(dnes Raška, Bartoš, Yellow Horn), kdy to v podstatě vždycky má vyústit střelou C.Y.Horna většinou neúčinně z velkého úhlu, mají už všichni soupeři přečtené a když k tomu připočtu, že D.Bartoš jako střední útočník není schopen vyhrát anijedno bully, tak ty přesilovky vypadají jak vypadají.
Nevím, co je fakt na tom těžké se naučit hrát přesilovky se střelami obránců(D.Tejnor dnes ukázal, že umí tvrdě střílet) a cloněním a dorážkami, nebo najetím obránce na přihrávku před branku(např.ofenzívní J.Zajíc) atd.atd.! OPRAVDU TY PŘESILOVKY V TRÉNINKU PILUJETE(no vidět to moc není)???

Musím tady opět zmínit, že výkony marného Marka Račuka by teď nestačilo ani na 1.WSM ligu. Pokud se sebou ihned něco výkonnostně neudělá(zbytečně tady zabírá místo a plat někomu jinému, kdo by si vážil hrát a bojovat za Orly)tak by si měl co nejrychleji najít na IDOS v jízdním řádu odjezd rychlíku směr Chomutov(tam teď prý platí královsky)!

Jinak je pravda, že C.Y.Horn je taky momentálně z formy, hlavně pokulhává fyzička(to jsou asi ty důsledky individuálního tréninku doma v létě!). Ale snad máme kondičního trenéra, aby s tím něco udělal?! Ale pánové, je to pořád náš nejproduktivnější hráč, to si uvědomte!

Závěrem! Obránců máme teď víc než dost. Pokud Honza Lattner nedostane stopku za ten dnešní nešťastný zákrok u hrazení, tak bych ho přesunul do 1.útoku(útočníka už hrál). Jako jeden z mála našich hráčů ví, co je PŘÍMOČARÝ TAH NA BRANKU A PŘESNÁ A TVRDÁ STŘELA(to teď úplně chybí i R.Čípovi, to např.).

No uvidíme v neděli 5.11. z Innsbruckem, body by to už chtělo jako sůl. Tak hlavu vzhůru, Orli, nepřízeň osudu musíte zlomit ještě větším nasazením a bojovností!

 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.