Erste

Diskuzní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
eddieeagle
 
24 Reagovat
7.11.2017, 08:48
 
 
Reakce na Rasmus: Zdejší forum většinou pročítám ale mus...
Nenapsal jsem, ze máme lepší mladý než je CYH, ale ze když dostane nejakej mladas prostor stejný jako on bude bodovat stejně ne-li více. A to se zjisti až ten prostor někdo dostane. A pokud opravdu schvalujete jeho veřejnou zivotospravu, tak asi opravdu nemá cenu s vámi diskutovat. Myslíte, ze se takhle chová Jarda Jagr nebo Pastrňák v Americe. Dovolili by si to jednou a letěli by zpátky domu!!! A to vám garantuju, ze Pasta první dva roky nebral ani náhodou to co ten buřt. Když přiletěl na léto domu, tak ano umi za to vzít, to je jasný..... takže když si poletí pan CYH odpočinout domu ať si tam děla co chce!! Kurna lidi, vždyť je to profesionální klub, to si přeci nemůže dovolit. A dokud se nestane, ze dostane někdo jiný prostor jako ten chodec budu sem psát pořad. A věřte, ze se mu rad omluvím osobně!!!!
 
 
Vokyyyy
 
110 Reagovat
7.11.2017, 07:38
 
 
Než se tu objevil Míchačka a ten retard s nesmyslný jménem jsem myslel že nás tu nic horšího než bmv nepotká...
 
 
znojmooo
 
173 Reagovat
6.11.2017, 23:59
 
 
Reakce na VíKo: Míchačka a Bazény24h. :) Dva chlapci s t...
Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
29Voky
 
2122 Reagovat
29Voky | Milovaní ORLI ZNOJMO
6.11.2017, 23:33
 
 
Reakce na VíKo: Míchačka a Bazény24h. :) Dva chlapci s t...
pěkně Viko Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
Timiki
 
82 Reagovat
Timiki | Znojmo
6.11.2017, 22:38
 
 
Reakce na Rasmus: Zdejší forum většinou pročítám ale mus...
Jedno je jisté, jsou to buď vyhaslí junioři, kteří nedostali šanci, nebo jejich rodiče nebo jeden nejmenovaný trenér... Smajlík Smajlík
 
 
Rasmus
 
15 Reagovat
6.11.2017, 22:04
 
 
Zdejší forum většinou pročítám ale musím udělat vyjímku. Hrozně by mě zajímalo co je to za lidi Bazeny24h a Míchačka Smajlík ?. Pokud jsou to bývalý hokejisté je možná dobře, že ten hokej dělají jen amatérsky. Analýzu udělal dokonale Viko Smajlík . Serete se tady do vedení do našeho nejlepšího hráče co za nás v EBEL hrál. Pro nás dvě sezony zpátky tahoun a najednou letos, když se nedaří se tady najdou někteří kterým vadí že si dá alkohol.Neobdivuji ho za to co vypije ale jakej je to hráč na ledě. Mimo led je věc vedení a jeho, možná vás nejvíc sere fakt, že vám nebylo tolerováno to co jemu. Dva chudáci co se tady předvádí jak všechno ví a jak má všechno fungovat.Jinak mám dotaz na uživatele eddieeagle jaké mladé dobré hráče myslí? Prostě letos to zatím moc nejde nedaří se a snad nikdo nemohl čekat Orli celou sezonu na špici.Tým se neskládal kvůli titulu ale budování takový byl cíl a věřím, že to playoff letos klapne a když ne tak bude míchačka míchat jak by se to dalo umíchat jinak.
 
 
Regi
 
1176 Reagovat
6.11.2017, 21:37
 
 
Reakce na VíKo: Míchačka a Bazény24h. :) Dva chlapci s t...
Já se těch dvou zastávat nechci, ale alkoholové dýchánky některých hráčů jsou veřejným tajemstvím. A když si potom přečteš (cituji z idnesu):
„Nebruslili jsme, byli jsme úplně zbytečně vylučovaní. V kabině jsme si to důrazně řekli a od druhé třetiny to začalo nějak vypadat,“ popisoval Bartoš. „Co jsme předvedli první třetinu, to s hokejem nemělo nic společného. Takhle nemůžeme přistoupit k ani jednomu zápasu, ani jedné minutě. Za to se snad fanouškům omluvíme i veřejně,“ prohlásil Šimíček.

Tak proč si to taky neřeknou, než když jdou chlastat. Uram poslední sezónu ve Znojmě před zápasem vyspával i na Silvestra (co mám info já).
To že se Mr. Big chová jak dobytek a měl zákaz vstupu do uličky vedoucí k ledu či ke kabině rozhodčích už cca tři roky zpátky se ke mně taky dostalo. Zachránil profesionální hokej ve Znojmě, ale to, že jde za ním asi i řada menších a větších průserů, který se mezi lidi nedostanou je věc druhá. Je prostě kontroverzní osoba se vším, co k tomu patří.

Sice se v klubu všichni tváří, jak je to tady velice profesionální, ale trochu toho amatérismu v tom taky bude. Ani se neptám, jak přišli k tomu vídeňskýmu bordelu. Ale na ten náš hokej a EBEL stejně rád zajdu. A to pindání tady na tom všem nic nezmění.
 
 
acik
 
226 Reagovat
6.11.2017, 21:33
 
 
VíKo Smajlík Smajlík
 
 
sobito
 
1072 Reagovat
6.11.2017, 21:21
 
 
Reakce na cris33: Prej sám požádal o návrat na Slovensko...
Že by moc slivovice? To by bylo něco pro cyh 😁😁😁
 
 
pepa077
 
3273 Reagovat
6.11.2017, 20:55
 
 
Reakce na VíKo: Míchačka a Bazény24h. :) Dva chlapci s t...
Viko dávám ti Smajlík
 
 
cris33
 
3878 Reagovat
cris33 | Znojmo
6.11.2017, 20:52
 
 
Reakce na sobito: Tak tomas se ve vsetíně mic dlouho neo...
Prej sám požádal o návrat na Slovensko Smajlík asi to nebylo angažmá dle jeho představ, ale co čekal.
 
 
VíKo
 
64 Reagovat
VíKo | Jestřebí/Znojmo/Sparta
6.11.2017, 20:44
 
 
Reakce na sobito: Tak tomas se ve vsetíně mic dlouho neo...
Jo, to je divný...
 
 
sobito
 
1072 Reagovat
6.11.2017, 20:31
 
 
Tak tomas se ve vsetíně mic dlouho neohřál..
 
 
Pepasa
 
56 Reagovat
Pepasa | Znojmo
6.11.2017, 20:23
 
 
Reakce na VíKo: Míchačka a Bazény24h. :) Dva chlapci s t...
oprava : Viko
 
 
Pepasa
 
56 Reagovat
Pepasa | Znojmo
6.11.2017, 20:22
 
 
Reakce na VíKo: Míchačka a Bazény24h. :) Dva chlapci s t...
Vikom stoprocentní souhlas Smajlík
 
 
.Jarka
 
2281 Reagovat
6.11.2017, 20:22
 
 
Reakce na VíKo: Míchačka a Bazény24h. :) Dva chlapci s t...
Kukačky v orlím hnízdě.
 
 
shrek.jk
 
73 Reagovat
shrek.jk | Hrušovany nad Jev.
6.11.2017, 19:03
 
 
Reakce na VíKo: Míchačka a Bazény24h. :) Dva chlapci s t...
Viko,líp bych to nenapsal.Naprostý souhlas Smajlík
 
 
Lopuch
 
732 Reagovat
Lopuch | Znojmo
6.11.2017, 18:56
 
 
Reakce na Bazeny24h: Ano, YH může závidět mnoho hráčů. P...
90 % Rakušáků považuje Čechy za póvl, takže to, že Znojmo jakožto český tým není v EBEL oblíbené není nic výjimečného. Spíš bych se divil, kdyby tomu bylo naopak. Smajlík
 
 
sobito
 
1072 Reagovat
6.11.2017, 18:38
 
 
Reakce na Bazeny24h: Ano, YH může závidět mnoho hráčů. P...
Hele, já ho nebráním, ani nechválil, prostě horn je horn. A každej je takovej jakej.mu jeho šéf dovolí, tzn když mu to někdo toleruje, tak proč ne. To ze horn pije je asi takový tajemství jako tehdy u poděsa nebo trivina.. ohera jim to trpí, každej trenér jim to v podstatě taky musí trpět. A ono.to asi nebude všechno zas tak horký jak to vaříš. Souhlasím, ze ouhera není se svým arogantním přístupem v očích ebel zrovna oblibenej..
 
 
VíKo
 
64 Reagovat
VíKo | Jestřebí/Znojmo/Sparta
6.11.2017, 18:24
 
 
Míchačka a Bazény24h. Smajlík Dva chlapci s trudovitou pletí a nedomykavostí hlasivek, užírající se nedoceněností. Smajlík Vypadáte místama informovaně, to o tom, jak Ohera zachází s neschopnými hokejisty (tu zkušenost asi máte). Na druhou stranu pak předvádíte erudovanost, hodnou vašich nicků. Míchačka nepotřebuje ani výučák, aby veděl kolik lopat písku patří na lopatu cementu. Bazény24h neví ani to. Já se vůbec nestydím, za to, že jsem chodil po brigádách, ale když to děláte v dospělosti, zjevně vám něco uteklo. Jste prostě dva nenaplněný sny rodičů bez cíle, co se teď plancají Znojmem. Ohera si může dělat se svým hokejem co chce. Zodpovídá se sobě a partnerům. Ani jedno z toho nejste vy dva. Jestli někdo ve Znojmě bere miliony a druhej desetitisíce, je zase starost jen a jen Ohery a tech hráčů a ne dvou nedoceněných borečků se sníženýmu rozlišovacími schopnostmi. Jestli totiž hokejista podepíše za pár šupů, tak je to jeho chyba a ne Ohery. Spíš jeho majstrštyk.

Už nevím kterej z vás dvou, bohem nadaných a nad jiné inteligentních pomocných sil na stavbě, vyplodil myšlenku, že kvůli Oherovi sem nechce jít generální sponzor. Smajlík Tak to je myšlenka srovnatelná snad jen s tím, že země je placatá. 14 ELH klubů Oheru nemá a rok co rok trnou, jestli se někdo objeví, nebo neodejde. Olomouc bez Ohery bez Generálního partnera, Jihlava taky. Proti Znojmu můžou nabídnout asi víc vyhrocených zápasů a přenosy na ČT včetně sestřihů z každýho kola. My máme aktuálně menších sponzorů stejně, jako za dob ELH. Generální partner E-on už se věnuje jiným altruistickým projektům než je hokej v ZN. Guru Jarda Vlasák to sám už neutáhl a bez E-onu to střelil do Komety, kam šel i bafuňařit. Ale vy dvě potrhlý esa znalý poměrů víte, jak dlouhá fronta Generálních sponzorů by stála ve Znojmě u dveří majitele Orlů, kdyby na nich neměl Ohera jmenovku.

Přestaňte se ztrapňovat. To vám jde totiž mistrovsky. Určitě líp jak hokej. Sledujte zapškle série bez bodu a radujte se z nich. V dobách, kdy se bude dařit se vytratíte jak prd ve větráku. Za víc než ten prd stejně nestojíte.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.