Erste

Diskuzní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
eddieeagle
 
23 Reagovat
6.11.2017, 18:23
 
 
Reakce na Bazeny24h: Ano, YH může závidět mnoho hráčů. P...
Naprostý souhlas, omezenci, kteří tu vychvalujou CYH a vzdavajimu respekt za to, ze vede bodování, bere nejvíc, a ještě k tomu super chlasta by možná měli jezdit do MB!!! Aby se choval takto hráč, kterého obdivuji děti, dorost a juniorka a vedení mu to tolerovalo, tak to jsem ještě neviděl, možná až s nim začnou ty mladasove chodit po zápase chlastat budete tady spokojený. Protože, když to prochází jemu proč ne jim????? Osobně jsem přesvědčený, ze tenhle povaleč, ochlasta a darmozrout by si nikde jinde nezahrál ani 2 ligu. Kdejakej mladas, kdyby dostal tolik prostoru, bude po par zápasech bodovat úplně stejne (minimálně). Jenže k tomu se vedení nikdy neodhodla, protože by si muselo přiznat, ze tu živili frajera, kterýmu jsme všichni u prdele!!!! Jen čekám až budou nájezdy a vaše hvězda jasná pojede všechny, a kdyby to náhodou neslo Marovi, tak je i odchyta!!!
 
 
honza.orli
 
114 Reagovat
6.11.2017, 18:15
 
 
Alkohol a profesionální sportovec dohromady moc nejde. Ale co je ještě více zarážející, že to tady někteří ještě schvalují. No a ten bod na zápas. Zase takový přínos to letos není, pokud si porovnáte + - body. Jsou v týmu i další co mají na tu bídu, co teď předvádíme výborné body.
 
 
JirkaNMNM
 
57 Reagovat
JirkaNMNM | Nové Město na Mor.
6.11.2017, 18:11
 
 
V žádné mezinárodní soutěži nejsou zahraniční týmy oblíbené, což je prostě dáno. V KHL je na tom třeba Slovan podobně jako Znojmo.
 
 
cris33
 
3877 Reagovat
cris33 | Znojmo
6.11.2017, 18:05
 
 
Reakce na Bazeny24h: Ano, YH může závidět mnoho hráčů. P...
Hele, já nevím, co dělá nebo nedělá Colton ve svém osobním volnu, ale pravda je taková, že je to náš nejproduktivnější hráč, má bod na zápas. Nechci se tu pouštět určitě ani do urážek. Každý máme svůj názor a své oblíbence. Za mě, určitě se mi letos Colton až tak nelíbí, ale body má, tak do něj nekopu. Až je mít nebude, bude mít problém Smajlík
A co se týká té oblíbenosti u ebel ligy, já myslím, že jsme nebyli oblíbení asi nikdy. Soudím dle arogantnímu chování ligy vůči nám, dle nasazování TV zápasů..atd atd.. hlavně dle chování a výkonu rozhodčích. Promiň ale někdy je prostě potřeba se za ty výkony ozvat a né si nechat sr.at na hlavu. Já se divím, že se naopak ještě drží Smajlík
 
 
JirkaNMNM
 
57 Reagovat
JirkaNMNM | Nové Město na Mor.
6.11.2017, 18:01
 
 
Reakce na Bazeny24h: Ano, YH může závidět mnoho hráčů. P...
A že není Znojmo v EBEL oblíbené jsi zjistil kde? Například ve Vídni je místními fanoušky velice uznávané! Už jen proto, s jakým rozpočtem dokáže hrát několik let důstojnou roli v soutěži. A v naší stříbrné sezoně, v Play-Off, mu v Rakousku fandilo více lidí než v ČR!
 
 
pepa077
 
3272 Reagovat
6.11.2017, 17:58
 
 
Reakce na eddieeagle: Tejnor včera odehrál skvěly zapas,...
Ne gól, ale bod na zápas (19 zápasů a 19 bodů). Smajlík
 
 
Bazeny24h
 
25 Reagovat
6.11.2017, 17:53
 
 
Reakce na sobito: Zda se mi, ze akorát tak zavidis, ze o...
Ano, YH může závidět mnoho hráčů. Popravdě mu může zavídět i nějaký ten hráč NHL. Závidět mu mohou v tom co mu vedení toleruje a jak jsou z něj vedle. Řeknu vám to takto: pokud by CYH přišel a vyhodil jednoho černého indiána před práh našeho budulínka, tak mu za to eště poděkuje a mile to za něj uklidí. Když někdo příjde opilý na trénink ( pravidelně) a stejně stále hraje všechny herní situace a má důvěru trenéra jakou nemá ani sám Connor McDavid, tak je něco opravdu špatně. Obhajování Big-Maca je taky velmi přitažené za vlasy. Přirovnal bych to k této situaci- zapálíte dům a potom ho uhasíte. Tím chci říci, že kdyby nic nezapálil, tak nemusí nic hasit. Víte Znojmo není v očích ligy ebel díky výstupům zdejších papalášů moc oblíbené díky věcem co se zde děje například rozhodčím o přestávkách. Nechci to přivolávat a také to nechci, ale pokud se stane, že nás najednou jednu sezónu nevezmou do soutěže, tak si vzpomeňte jak jste se ho zde zastávaly. Smajlík
 
 
cris33
 
3877 Reagovat
cris33 | Znojmo
6.11.2017, 17:34
 
 
Reakce na karyon: Souhlas az na toho nacancaneho pana Ve...
Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
sobito
 
1072 Reagovat
6.11.2017, 17:03
 
 
Reakce na Míchačka: Vašich téměř 400 bezhlavych komentář...
Zda se mi, ze akorát tak zavidis, ze on zvládá pít první ligu a hrát hokej, bejt první v bodování za 200 měsíčně..
 
 
karyon
 
1433 Reagovat
6.11.2017, 16:53
 
 
Reakce na Lopuch: Bolzano vyhrálo titul a stejně mělo co...
Souhlas az na toho nacancaneho pana Veseleho, ktery neumi ani psat mejly Smajlík
 
 
Míchačka
 
12 Reagovat
Míchačka | Brno
6.11.2017, 16:50
 
 
Vašich téměř 400 bezhlavych komentářů je ubohych. Nezpochybnuju jeho kvality na ledě, na baru je zpochybnit nemůže vůbec nikdo, jen poukazuju na to na jak křehkém ledě stojí znojemský hokej, jelikož je postaven právě na něm. Co když se otočím svátcích uchlastá a budou mu dva týdny pumpovat žaludek, kdo tým potáhne potom..? Navíc to, že je nejlepší ma i zodpovednosť, vzhlizi k nemu mládež.. Mohl bych pokračovat..
 
 
vokyyyy
 
383 Reagovat
6.11.2017, 16:27
 
 
Vaše blití na nejproduktivnějšího hráče týmu je ubohý
 
 
Míchačka
 
12 Reagovat
Míchačka | Brno
6.11.2017, 15:53
 
 
Pane jo, Timiki opravdu vyplodil srdcervouci esej, nejspíš mají v Bille zrovna pauzu na cigaretku a vlašský šalát po záruční lhůtě. Proč by to měli kritizovat ex-hráči, ti si komplexy chodí léčit na led, který jim tu vlastně také vyčítate. Asi by jste měl jít vykládat zboží do regálů než plodit tyhle vymysli a házet vinu tyhle kluky. Asi vám hodně leží v žaludku, víc než bagety z automatu. Chápu, že mít nudnej život jako vy, asi taky všude hledám vinu.
 
 
Chovan
 
82 Reagovat
6.11.2017, 14:54
 
 
Obrat na poslední chvíli. Hokejisty Znojma probral koučův amok

odkaz
 
 
Timiki
 
82 Reagovat
Timiki | Znojmo
6.11.2017, 14:53
 
 
Doufám, že to tady klub brzy uzavře, protože "vyhaslí a strašně poškození ex-junioři", kteří neuspěli v Moravských Budějovicích a dokonce ani v Boskovicich v krajském přeboru, nyní řidiči na zakázku, prodavači v nejmenovaných shopech nedaleko zimaku nebo v casinu, tu ventiluji strašně srdickem zalité pocity. Dotahli to do ZAHL a a znojemsky okruh vyměnili za Casina. Upřímnou soustrast vašemu egu. Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
josta
 
361 Reagovat
josta | znojmo
6.11.2017, 14:31
 
 
Reakce na Lopuch: Bolzano vyhrálo titul a stejně mělo co...
..souhlas, souhlas, souhlas..
 
 
Lopuch
 
730 Reagovat
Lopuch | Znojmo
6.11.2017, 13:46
 
 
Reakce na Míchačka: CYH, HIV nebo jak mu to oklikou říká...
Bolzano vyhrálo titul a stejně mělo co dělat, aby zachránilo nadcházející sezónu. Vsetín byl několikrát mistrem a kde skončil? Finanční lapálie měla mít před nedávnem i Kometa, pan Zábranský, nechci říct přímo brečel, ale byl s ním rozhovor, kde říkal, jak je těžké hokej financovat, určitě bych ho někde dohledal. A našlo by se víc příkladů, viz. České Budějovice nebo Karlovy Vary, já jsem rád, že pan Ohera ten hokej tady drží. Osobně ho neznám, tak ho nemohu soudit, ale jako fanoušek znojemského hokeje jsem mu vděčný. Plus samozřejmě dalším lidem jako jsou pan Hahn, pan Veselý apod.
 
 
vita63
 
102 Reagovat
vita63 | Lechovice
6.11.2017, 12:55
 
 
chce se mi tady z toho blejt Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
cris33
 
3877 Reagovat
cris33 | Znojmo
6.11.2017, 12:02
 
 
odkaz

Škoda, ze tohle nefunguje v EBEL
 
 
JirkaNMNM
 
57 Reagovat
JirkaNMNM | Nové Město na Mor.
6.11.2017, 11:53
 
 
Reakce na jdr79: Myslíš ten prvnoligový tým? *1* :)- ...
Přesně tak!
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.