TIP: kliknutím na náhled, zobrazíte fotografii ve větší velikosti.
    Kladno se snažilo rychle otevřít skóre, ale Trvaj jim to nedovolil | autor: HoR
    Do vedení se dostali Orli ve 12. minutě gólem Kucharczyka | autor: HoR
    Šmachovi se podařilo v 1. třetině srovnat | autor: HoR
    Znojmo ale chtělo znovu strhnout vedení na svou stranu | autor: HoR
  • Eratova střela se neujala |  autor: HoR
    Eratova střela se neujala | autor: HoR
  • Radek Procházka se snaží zpracovat puk, ve 2. třetině asistoval u gólu Kotašky, který vrátil Orlům vedení |  autor: HoR
    Radek Procházka se snaží zpracovat puk, ve 2. třetině asistoval u gólu Kotašky, který vrátil Orlům vedení | autor: HoR
  • Radim Bičánek odstřeluje puk z Trvajovy blízkosti |  autor: HoR
    Radim Bičánek odstřeluje puk z Trvajovy blízkosti | autor: HoR
  • S hlavním sudím Turčanem si znojemský kapitán Bičánek zrovna do oka nepadl, třikrát byl odeslán na trestnou lavici |  autor: HoR
    S hlavním sudím Turčanem si znojemský kapitán Bičánek zrovna do oka nepadl, třikrát byl odeslán na trestnou lavici | autor: HoR
  • Bičánkovu střelu stihl Kopřiva zastavit betonem |  autor: HoR
    Bičánkovu střelu stihl Kopřiva zastavit betonem | autor: HoR
  • Orli hráli dvouminutovou přesilovku 5 na 3, kladenský hráč dokonce ztratil hůl, ale gól jim to nepřineslo |  autor: HoR
    Orli hráli dvouminutovou přesilovku 5 na 3, kladenský hráč dokonce ztratil hůl, ale gól jim to nepřineslo | autor: HoR
  • Svoboda a Bičánek ve střehu |  autor: HoR
    Svoboda a Bičánek ve střehu | autor: HoR
  • Haman a Jareš pečlivě brání |  autor: HoR
    Haman a Jareš pečlivě brání | autor: HoR
  • Demel poslal k zemi Ševce, kladenský bek byl také 'oblíbencem' rozhodčího Turčana, rovněž mu udělil tři dvouminutové tresty |  autor: HoR
    Demel poslal k zemi Ševce, kladenský bek byl také 'oblíbencem' rozhodčího Turčana, rovněž mu udělil tři dvouminutové tresty | autor: HoR
  • Radek Procházka zvyšuje na 3:1, kladenským se poté podařilo snížit na rozdíl jednoho gólu a  drama trvalo až do konce |  autor: HoR
    Radek Procházka zvyšuje na 3:1, kladenským se poté podařilo snížit na rozdíl jednoho gólu a drama trvalo až do konce | autor: HoR