Zobrazit:

080919 ZNO-ZLN 3:2sn

TIP: kliknutím na náhled, zobrazíte fotografii ve větší velikosti.
  • Radek Haman bráněný Martinem Hamrlíkem. Hamanova řada opět dával branku, když skóre zápasu otevíral Karel Plášek za asistence Jaroslava Svobody |  autor: HoR
    Radek Haman bráněný Martinem Hamrlíkem. Hamanova řada opět dával branku, když skóre zápasu otevíral Karel Plášek za asistence Jaroslava Svobody | autor: HoR
  • Po nepřehledné situaci před znojemskou brankou skončil puk nakonec v rukávu Jiřího Trvaje |  autor: HoR
    Po nepřehledné situaci před znojemskou brankou skončil puk nakonec v rukávu Jiřího Trvaje | autor: HoR
  • Kapitán Radim Bičánek letos poprvé nastoupil do extraligového zápasu. V každé třetině byl poslán na trestnou lavici. |  autor: HoR
    Kapitán Radim Bičánek letos poprvé nastoupil do extraligového zápasu. V každé třetině byl poslán na trestnou lavici. | autor: HoR
  • Zlínský obránce lehá do dráhy puku, Haman připraven na teč |  autor: HoR
    Zlínský obránce lehá do dráhy puku, Haman připraven na teč | autor: HoR
  • Puk se dostal až k Bieglovi, ale ten jej odpálil pryč |  autor: HoR
    Puk se dostal až k Bieglovi, ale ten jej odpálil pryč | autor: HoR
  • Václav Meidl také letos poprvé nastoupil do extraligového utkání. Vedl třetí útok. |  autor: HoR
    Václav Meidl také letos poprvé nastoupil do extraligového utkání. Vedl třetí útok. | autor: HoR
  • Martin Hamrlík si brousí jazyk na Martina Růžičku |  autor: HoR
    Martin Hamrlík si brousí jazyk na Martina Růžičku | autor: HoR
  • Radek Procházka zvyšuje na 2:0, čímž si připsal svůj letošní první gól a zároveň i první bod do kanadského bodování. |  autor: HoR
    Radek Procházka zvyšuje na 2:0, čímž si připsal svůj letošní první gól a zároveň i první bod do kanadského bodování. | autor: HoR
  • První bod si připsal i obránce Lubomír Štach, který má z poslední utkání pod pravým okem monokl a pět stehů na lícní kosti, když ho zranila hůl protivníka, což však rozhodčím potrestáno nebylo. |  autor: HoR
    První bod si připsal i obránce Lubomír Štach, který má z poslední utkání pod pravým okem monokl a pět stehů na lícní kosti, když ho zranila hůl protivníka, což však rozhodčím potrestáno nebylo. | autor: HoR
  • Vedení Orlů 2:0 vedlo k zamyšlení Martina Hamrlíka |  autor: HoR
    Vedení Orlů 2:0 vedlo k zamyšlení Martina Hamrlíka | autor: HoR
  • Jiří Beroun zarputile brání |  autor: HoR
    Jiří Beroun zarputile brání | autor: HoR
  • Ačkoliv obránci ještě pracují, puk už je ve znojemské bráně a Zlín snižuje znojemské vedení |  autor: HoR
    Ačkoliv obránci ještě pracují, puk už je ve znojemské bráně a Zlín snižuje znojemské vedení | autor: HoR
  • Jiří Trvaj sleduje záznam gólu na kostce |  autor: HoR
    Jiří Trvaj sleduje záznam gólu na kostce | autor: HoR
  • Hákování Karla Pláška pod dohledem hlavního arbitra Antonína Jeřábka |  autor: HoR
    Hákování Karla Pláška pod dohledem hlavního arbitra Antonína Jeřábka | autor: HoR
    Pavel Mojžíš brání Ivana Rachůnka | autor: HoR
  • Chvíle rozptýlení pro diváky ve druhé přestávce, kdy si to spolu 'rozdali' na šlapacích traktůrcích za znojemské fandy Pašík a za zlínské mladík s přezdívkou More  |  autor: HoR
    Chvíle rozptýlení pro diváky ve druhé přestávce, kdy si to spolu 'rozdali' na šlapacích traktůrcích za znojemské fandy Pašík a za zlínské mladík s přezdívkou More | autor: HoR
  • Pašíkovi motor nechybí, rád použije vlastní pohon |  autor: HoR
    Pašíkovi motor nechybí, rád použije vlastní pohon | autor: HoR
  • Zlínský fanda v jednu chvíli uvízl na mokrém ledě a šlapal téměř na místě, což mu ale radost z jízdy nepokazilo, Pašík mezitím férově kroužil v kruhu na vhazování |  autor: HoR
    Zlínský fanda v jednu chvíli uvízl na mokrém ledě a šlapal téměř na místě, což mu ale radost z jízdy nepokazilo, Pašík mezitím férově kroužil v kruhu na vhazování | autor: HoR
  • Ač se Pašík snažil o remízu, nakonec vyhrál. |  autor: HoR
    Ač se Pašík snažil o remízu, nakonec vyhrál. | autor: HoR
  • Pokračoval zápas třetí třetinou, ale Karlu Pláškovi se vůbec nelíbilo, že dva zlínští hokejisté šli zezadu na Radka Hamana |  autor: HoR
    Pokračoval zápas třetí třetinou, ale Karlu Pláškovi se vůbec nelíbilo, že dva zlínští hokejisté šli zezadu na Radka Hamana | autor: HoR
  • Martin Hamrlík si ten jazyk jednou ukousne... V souboji s Václavem Meidlem |  autor: HoR
    Martin Hamrlík si ten jazyk jednou ukousne... V souboji s Václavem Meidlem | autor: HoR
  • Tesařík, Mokrejš, Trvaj a puk |  autor: HoR
    Tesařík, Mokrejš, Trvaj a puk | autor: HoR
  • Radek Procházka, který nahradil v centru prvního útoku zraněného Jiřího Dopitu, přišpendlil Ivana Rachůnka na mantinel, čímž umožnil Romanu Eratovi se zmocnit puku |  autor: HoR
    Radek Procházka, který nahradil v centru prvního útoku zraněného Jiřího Dopitu, přišpendlil Ivana Rachůnka na mantinel, čímž umožnil Romanu Eratovi se zmocnit puku | autor: HoR
  • Poslední minuta třetí třetiny, Biegel na střídačce a hosté hrají power play |  autor: HoR
    Poslední minuta třetí třetiny, Biegel na střídačce a hosté hrají power play | autor: HoR
  • 12 vteřin power play stačilo zlínským hokejistům k vyrovnání, Znojmo tak o výhru přišlo 44 vteřin před koncem |  autor: HoR
    12 vteřin power play stačilo zlínským hokejistům k vyrovnání, Znojmo tak o výhru přišlo 44 vteřin před koncem | autor: HoR
  • V samém závěru promarnil obrovskou šanci Roman Erat |  autor: HoR
    V samém závěru promarnil obrovskou šanci Roman Erat | autor: HoR
  • Kapitán Bičánek reklamuje u rozhodčích faul, který se stal při Eratově šanci. Neúspěšně. |  autor: HoR
    Kapitán Bičánek reklamuje u rozhodčích faul, který se stal při Eratově šanci. Neúspěšně. | autor: HoR
  • Divákům bylo smutno ze ztráty tří bodů |  autor: HoR
    Divákům bylo smutno ze ztráty tří bodů | autor: HoR
  • V prodloužení branka nepadla, a tak šli kapitáni obou týmů Jaroslav Balaštík a Radim Bičánek domlouvat s rozhodčími samostatné nájezdy |  autor: HoR
    V prodloužení branka nepadla, a tak šli kapitáni obou týmů Jaroslav Balaštík a Radim Bičánek domlouvat s rozhodčími samostatné nájezdy | autor: HoR
  • Jiří Trvaj se soustředí před nájezdy |  autor: HoR
    Jiří Trvaj se soustředí před nájezdy | autor: HoR
  • Trenér Radim Rulík před nájezdy |  autor: HoR
    Trenér Radim Rulík před nájezdy | autor: HoR
  • Až v sedmé sérii rozhodl netradiční střelec nájezdů kapitán Bičánek, který si tak mohl dobře vychutnat svůj návrat na led po nemoci |  autor: HoR
    Až v sedmé sérii rozhodl netradiční střelec nájezdů kapitán Bičánek, který si tak mohl dobře vychutnat svůj návrat na led po nemoci | autor: HoR
  • Z obou týmů padla volba na nejlepší hráče brankáře Radovana Biegla a Jiřího Trvaje |  autor: HoR
    Z obou týmů padla volba na nejlepší hráče brankáře Radovana Biegla a Jiřího Trvaje | autor: HoR
Fotografie patří k zápasu ZNO-ZLN 3:2 (19.9.2008).