Ptali se mě, kde jsem vzal takový fanklub, smál se po All Star Cupu Jan Lattner

Premiérový ročník All Star Cupu v Bratislavě má za sebou také znojemský univerzál Jan Lattner. Ten měl v hale Slovanu Bratislava díky výjezdu celého autobusu znojemských fanoušků asi největší podporu ze všech účastníků klání. „Klobouk dolů před nimi," uznává. Celý článek

Fryčer s Dočekalem povedou tým do konce sezóny spolu

Vedení Orlů Znojmo po jednáních s Miroslavem Fryčerem dospělo k závěru, že A-tým do konce aktuální sezóny povedou z pozice hlavních koučů společně Miroslav Fryčer a Rostislav Dočekal. Celý článek

Prostě jsem to tam vymetl, řekl o svém prvním gólu ve znojemském dresu Rostislav Šnajnar

Čerstvě jednadvacetiletý obránce Rostislav Šnajnar otevřel v sobotním utkání svojí trefou skóre. Co na svoji první branku v Orlím dresu říká? A jak bude trávit olympijskou přestávku? Dočtete se v článku. Celý článek

Junioři v prodloužení na domácí půdě vybojovali výhru

Jako první se prosadili domácí, hosté však ještě před koncem první třetiny dokázali získat vedení na svou stranu. V druhé třetině si vedení převzali zpět Znojemští. Hosté se nevzdávali a opět vyrovnali. V poslední minutě se nejprve trefili hosté, jejich radost svou trefou šest vteřin před koncem utnul Honza Bulín, který se prosadil i v prodloužení a svými pěti body v zápase pomohl Znojmu k výhře. Celý článek

neděle 11. 2.

Druhé domácí vítězství s čistým kontem za sebou si v sobotu proti Grazu připsali Orli. Bylo to utkání, ve kterém museli získat tři body, aby si… Celý článek

Znojmo nedovolilo Grazu jediný gól a zůstává v boji o play-off

sobota 10. 2.

Každá třetina přinesla minimálně jeden gól a vždy se radovali znojemští hráči. V té úvodní překonali novou brankářskou akvizici soupeře hned ve dvou… Celý článek

Body nutné! Orli před pauzou vyzvou Graz

pátek 9. 2.

V posledním utkání před olympijskou přestávkou přivítají znojemští hokejisté na domácím ledě Graz. Půjde o souboj dvou celků, které nutně potřebují… Celý článek

Znojmo čekalo na gól až do třetí třetiny, ztrátu na Villach již nedohnalo

čtvrtek 8. 2.

Znojemští hokejisté se ve Villachu nedokázali prosadit až do devětačtyřicáté minuty, kdy snižoval na 1:3 Tomáš Plíhal. Domácí vzápětí opět odskočili… Celý článek

Junioři si z Fehérváru odváží vysokou porážku

Po první třetině vedli domácí pětigólovým rozdílem. V druhé a třetí periodě Fehérvár ještě navýšil. Čtyři vteřiny před koncem zápasu se v oslabení… Celý článek