N4, sobota 27. 1. 2018
Okanagan Hockey Club
Branky a nahrávky: 7. Toze (Rubanik), 7. Toze (Riedler), 31. Mazilu (Gellon, Rubanik), 42. Toze (Mazilu), 44. Vashco – 48. Špaček (Konečný, Špinler). Rozhodčí: Falkner – Riecken, Wenusch. Vyloučení: 5:2, navíc Schröder (OKA) – Zmeškal a Šáňa (oba ZNO) 5 minut + DKU. Bez využití. Diváci: 40. Střely na branku: 36:46. Průběh utkání: 5:0, 5:1.
ORLI ZNOJMO: Paťha (31. Gistr) – Chlubna, Konečný, Šána, Kotala, Bartók – Špaček, Zmeškal, Špinler – Svoboda, Šeliga, Balciar – Bittner, Vokurka, Kratochvíl.

Miloš Šeliga (Znojmo): Po dvou výhrách přišlo zklamání. Mysleli jsme si, že soupeře přehrajeme jen útočnou činností. Zapomínali jsme na obranu a soupeř chyby trestal. Snažili jsme se o zvrat v zápasu, ale neměli jsme střelecké štěstí ani kvalitu v zakončení. Z dnešního zápasu se musíme především poučit.