Junioři jsou opět vítězové, Jesenici nasázeli pět branek

21.10.2017 | Marcela Procházková

Dvoubrankového vedení, kterého se znojemští junoři ujali v první třetině, se domácí nezalekli. Nehodlali se jen tak vzdát a v následujícím dějství se jim podařilo stav zápasu srovnat. Závěrečná dvacetiminutovka ale opět patřila hostům, kteří si ztracené vedení vybojovali zpět a dvěma přesnými střelami stvrdili vítězství 5:3.

22.kolo, sobota 21. 10. 2017, 19:00
Jesenice
Branky a nahrávky: 14. Glavic (Zor, Urukalo), 32. Glavic (Sersen, Brglez), 34. Jeklic (Korosec, Urukalo) – 3. Zelenkov (Hladil), 6. Kosnar (Minarčík, Zelenkov), 15. Piš (Štěpanovský, Bazala), 43. Zelenkov (Zmeškal), 59. Zelenkov. Rozhodčí: Ofner – Martin, Snizek. Vyloučení: 4:7. Využití: 0:1. Diváci: 100. Střely na branku: 24:37. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:3, 3:3, 3:5.
HK Acroni Jesenice: Kogovšek – Urukalo, Korosec, Hadžič, Sabanovič, Brus, Finzgar, Crnovič, Kararič – Jeklič, Sersen, Glavič – Brglez, Rajsar, Avsenek – Pivk, Zor, Pretnar – Dezman, Jakupovič, Krmelj.
ORLI ZNOJMO: Kolupajev – Rudy, Brabec, Štěpanovský, Bazala, Konečný, Hladil, Peří – J. Bulín, Růžička, P. Bulín – Roubal, Sigmund, Pis – Minarčík, Kosnar, Zelenkov – Michálek, Stromko, Velička.

Miroslav Vybíral (Znojmo): Dnes to byl nejlepší zápas sezóny. Utkání z naší strany bylo hodně emotivní. Po srovnání Jesenice na 3:3 jsme ukázali veliké srdce a dokázali jsme zápas proti velmi kvalitnímu soupeři zvládnout. Takhle si představuji hokej, kterým bychom se měli vždy prezentovat.