O prohře juniorů ve Fehérváru rozhodla třetí třetina

11.1.2018 | Nikola Katolická

Skóre v sedmé minutě otevřel domácí tým, Orli však brzy z přesilové hry dokázali odpovědět. Zápas byl vyrovnaný. Před koncem druhé periody vstřelil svůj druhý gól zápasu Jan Bulín a poslal Orly do vedení. Znojemští si následně zahráli přesilovou hru pět na tři, proměnit ji však nedokázali. V osmačtyřicáté minutě se trefili ve vlastním oslabení domácí, čímž se dostali do vedení, které ještě navýšili a zvítězili.

29.kolo, čtvrtek 11. 1. 2018, 17:40
Fehérvár
Branky a nahrávky: 7. Dezsi (Csaczar, Vertes), 18. Vincze, 48. Peter, 52. Nagy (Peter, Vertes), 53. Csaszar (Rajz, Vas), 58. Peter – 10. Bulín J. (Rudy), 20. Sigmund (Roubal), 39. Bulín J. (Růžička). Rozhodčí: Wolf – Árkovics, Szabó. Vyloučení: 9:7. Využití: 1:2. V oslabení: 1:0. Diváci: 85. Střely na branku: 40:36. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:3, 6:3.
Fehérvár AV19: Szeles – Horvath, Vas, Szabo, Erdely, Halasi, Nemeth – Nagy, Peter, Madacsi – Kovacs, Csaszar, Buzas – Almasi, Vertes, Dezsi – Rajz, Retfalvi, Vincze.
ORLI ZNOJMO: Velička – Rudy, Bazala, Štepanovský, Hladil, Hrubý, Peří – Bulín P., Bulín J., Růžička – Piš, Sigmund, Roubal – Zmeškal, Kosnar, Zelenkov – Svoboda, Stromko, Miščík.

Miroslav Vybíral (Znojmo): Dnešní utkání přineslo skvělý hokej ve vysokém tempu, který byl plný osobních soubojů a odpovídající postavení mužstev v tabulce. My jsme však dnešní zápas bohužel soupeři darovali vlastními hrubými chybami, když jsme na začátku třetí třetiny místo rozhodnutí v přesilových hrách, dovolili soupeři srovnat a převzít kontrolu nad utkáním.