1:2, 2:0, 1:0
1/3
2/3

Junioři podruhé padli, sezóna jim končí

<em>Litvínov</em> - Ani druhé vzájemné utkání v play off nevyšlo znojemským juniorům podle představ a jejich letošní pouť extraligou se zastavila již v osmifinále. Orli se sice dostali běhěm tří minut v první třetině do dvoubrankového vedení díky Lattnerovi a Jarůškovi, ale Litvínov ještě v téže třetině snížil, když poslal za hostujícího gólmana kotouč Přeučil. Ve druhé třetině otočil zápas ve prospěch svého týmu dvěma brankami Stříteský. Znojmo to v posledních minutách závěrečného dějství zkoušelo opět bez gólmana, ale toho využil Mackal a pečetil tak postup domácích po vyhrané sérii 2:0 na zápasy.

Martin Stloukal (Znojmo): V podstatě úplně stejné utkání, jako jsme odehráli doma s tím, že jsme dnes hráli ještě o něco lépe. Na to, abych takovéto zápasy vyhrávali, je potřeba ještě takový ten více extraligový hokej a po celý zápas jej dodržovat.