Junioři ve Zlíně padli

1.10.2011 | PeM

Znojmo - Znojemští mladíci pokračují ve slabších výkonech a ani ledě Zlína nedokázali svého soupeře přetlačit. Přestože Orli po první třetině zásluhou Nováka a Jana Podešvy vedli, nedotáhli slibně rozehraný zápas do vítězného konce a po sérii čtyř branek do Kuchařovy sítě jedou zpět do Znojma s prázdnou.

8.kolo, sobota 1. 10. 2011, 12:30
5
Zlín
3
Třetiny: 1:2, 2:0, 2:1
Branky a nahrávky: 15. Janota (Zábojník), 22. Kučera (Zábojník, Honejsek), 38. Kučera (Fořt, Zábojník), 42. Fořt (Sedláček), 48. Fořt (Honejsek, Zábojník) - 13. Novák (TS), 20. Podešva (Latner), 53. Podešva (Latner) . Rozhodčí: Kubičík - Novák, Bryška . Vyloučení: 8:6, navíc Špaček (ZNO) 10 minut nesportovní chování. Využití: 3:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 50. Střely na branku: 43:22. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 5:2, 5:3.
Aukro Berani Zlín: Zavadil – Buchra, Janota, Pelc, Sadil, Strojil, Valenta, Zábojník – Burša, Doležálek, Fořt, Honejsek, Janeba, Kovařík, Kučera, Kundera, Merta, Popelka, Sedláček.
ORLI ZNOJMO: Kuchař – Hobza, Kovář, Kún, Latner, Pražák, Tichý – Janoušek, Kastner, Mikulášek, Nováček, Novák, Pelikán, Podešva, Telesz, Zika, Špaček.