1:2, 1:0, 3:1
1/3
2/3

Report ze zápasu TRI vs. ZNO (5:3)

První třetina začala přesilovkou Znojma, ve které vyloučení Bajtka potrestal Jan Podešva. V osmé minutě hosté přidali další branku, když Telesz obkroužil šikovně třineckou branku a snažil se zasunout puk kolem Chvostkovy tyče. S jeho pokusem si třinecký brankář poradil, na dorážku Jakuba Zika byl však krátký – 0:2.

Znojemští mohli své vedení v desáté minutě ještě navýšit, ale Chvostka ochránila před dalším vytahováním puku z branky jeho pravá tyč. V devatenácté minutě Tomáš Franek dostal od Bajtka přihrávku k pravému mantinelu a nekompromisní střelou pod horní tyč snížil na 1:2. Těsně před koncem třetiny mohli domácí děkovat Chvostkovi, že stav po dvou třetinách je 1:2. Mikulášek se objevil znenadání sám před třineckým gólmanem, ale třinecký muž v masce byl pozorný.

Ve druhé dvacetiminutovce začal Třinec Znojmo přehrávat. Vytvořili si územní převahu, ale do vyložených šancí se dostat nedokázali. Bajtek se na začátku třetiny nebezpečně obtáčel kolem znojemské branky, puk se mu ale za záda brankáře protlačit nepodařilo. Ani Bumbálova střela od modré v brance neskončila. Ujala se až tvrdá střela Pavla Hurtíka od modré čáry, který v polovině utkání využil přesilovou hru domácích. V závěru mohl dostat Oceláře do vedení Jakub Ižacký, kterého v samostatném nájezdu vychytal hostující brankář.

Poslední dějství bylo na branky nejbohatší. Ve 43.minutě po nahrávkách Bumbála a Bajtka prostřelil Radim Matuš hostujícího brankáře a zvýšil na 3:2. O dvě minuty později Tomáš Latner využil přesilovou hru a srovnal stav utkání na 3:3. Vítěznou branku utkání vsítil Filip Bajtek, který se nejlépe zorientoval před Kuchařovou brankou. Hosté se poté uchýlili ke hře bez brankáře, ale poslední hřebíček do rakve jim zatloukl David Roupec, který trefil přes celé hřiště prázdnu bránu.