Svěřenci Radka Hamana porazili lídra juniorské soutěže!

24.11.2012 | Lukáš Caha

Fehérvár, Znojmo - Ve Fehérváru se zrodila senzace! Znojemským juniorům se v sobotu podařilo přehrát lídra EBYS ligy. Po první třetině sice hosté prohrávali o jednu branku, avšak tým vedený Radkem Hamanem našel po přestávce na Maďary ten správný recept a díky gólům Františka Nahodila a Jana Müllera si zajistil tři body do tabulky.

23.kolo, sobota 24. 11. 2012, 18:00
1
Fehérvár
2
Třetiny: 1:0, 0:1, 0:1
Branky a nahrávky: 16. Hamvai (Reisz, Füri) - 26. Nahodil (Holub), 52. Müller. Vyloučení: 6:7, navíc Sarpatki 5 minut + DKU, Toth (oba FEH) a Tichý (ZNO) 10 minut OT. Bez využití. Střely na branku: 30:29. Průběh utkání: 1:0, 1:2.
Fehérvár AV19: Lajcs - Arany, Reiter, Varga, Arkovics, Pados, Füri, Vokla, Csiki - Toth, Kocsis, Vincze - Pillok, Erdely, Szabo - Szabo Pal, Sofron, Sarpatki - Izsak, Reisz, Hamvai.
ORLI ZNOJMO: Helešic - Theimer, Tichý, Hobza, Michalica, Koňařík, Odehnal, Bukáček - Fusek, Kastner, Müller - Holub, Nahodil, Pelikán - Špaček, Nováček, Cerovečki - Vald, Kacetl.