Frýdek-Místek
1/3
2/3

Report ze zápasu ZNO vs. FRM (4:6)

Ved. mužstva Marian Hloupý (Znojmo): Stejně jako v prvním utkání nám utekl začátek zápasu. Když již v 9. minutě prohrávalo naše mužstvo 0:3, muselo zákonitě přijít střídání gólmanů. Od druhé třetiny poslali naši trenéři do hry jen dvě lajny a obraz hry se změnil, takže rázem jsme byli hostujícímu mužstvu vyrovnaným soupeřem a druhou třetinu vyhráli. Když jsme nastupovali do třetí části zápasu, tak mělo naše mužstvo dvouminutovou přesilovou hru, ale místo abychom snížili stav utkání a mohli pomýšlet na zvrat, tak soupeř v oslabení vstřelil další branku. I přes bojovný výkon ve druhé a třetí třetině se nepodařilo skóre zápasu otočit. Jednoduše řečeno: Když nás nepodrží gólmani a neproměníme vyložené šance, tak nemůžeme vyhrát. Kdybych měl někoho z mužstva vyzdvihnout, tak by to v tomto zápase byl Ondřej Šťáva, který po celou dobu zápasu hýřil aktivitou.