Junioři porazili Budapešť a připsali si pátou výhru v řadě

5.11.2017 | Nikola Katolická

Znojemští junioři měli hned od začátku zápasu více ze hry. Ve čtrnácté minutě se ujali vedení, které si udrželi až do konce zápasu, a tak porazili VASAS 3:1. Mladí Orli tedy zůstávají již pět zápasů neporaženým týmem.

18.kolo, neděle 5. 11. 2017, 17:10
VASAS Budapešť
Branky a nahrávky: 51. Csiki (Czako, Oroszi) – 14. Miščík (Zelenkov, Kosnar), 49. Kosnar (Peří), 59. Sigmund. Rozhodčí: Pálkövi – Kis-Király, Kovács. Vyloučení: 3:7. Využití: 1:0. Diváci: 93. Střely na branku: 37:46. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1.
VASAS Budapešť: Garbacz – Oroszi, Farkas, Tornyai, Ferencz, Bukor, Suranyi – Farako, Czako, Szlama, Csiki, Szekeli-Madai, Rozsa, Makovics,Balint, Kovats, Harmados, Markus, Szlepa.
ORLI ZNOJMO: Kolupaev – Rudy, Brabec, Hladil, Štěpanovský, Peří, Hrubý – Bulín J., Stromko, Bulín P., Piš, Sigmund, Roubal, Zelenkov, Kosnar, Miščík, Ligocký, Růžička.

Miroslav Vybíral (Znojmo): Dnes jsme zvládli utkání proti kvalitnímu soupeři. Hráli jsme taktickou hrou podpořenou skvělým brankářem. Výborný týmový výkon v zápase, po kterém jsme odskočili soupeři na rozdíl 10 ti bodů.