Střelecká převaha staršího dorostu na Fehérvár nestačila!

15.1.2018 | Nikola Katolická

V prvním kole nadstavby cestoval starší dorost na led maďarského Fehérváru. Na domácí tým vyslali mladí Orli téměř dvakrát více střel, efektivnější však byli Maďaři, a tak si Znojemští z prvního duelu nadstavbové části body neodváží.

N1, sobota 13. 1. 2018
Fehérvár
Branky a nahrávky: 11. Kovacs (Almasi, Varga), 19. Rudy (Svoboda), 22. Kovacs (Komaromy, Almasi), 28. Koger (Szabo, Ambrus), 29. Retfalvi (Komaromy), 30. Almasi, 42. Špaček (Andrek), 55. Weninger (Somogyi). Rozhodčí: Gangel - Mayer, Szabó. Vyloučení: 5:6 + Somogyi 10 min. OT. Využití: 2:1. Diváci: 65. Střely na branku: 20:38. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 4:1, 4:2, 5:2, 5:3, 6:3.
Fehérvár AV19: Horvath - Koger, Kis, Hajdu, Kokas, Iles, Nochta, Gajer - Kolvacs, Almaci, Varga - Komaromy, Retfalvi, Ambrus - Pinczes, Szabo Z., Somogoyi – Vici, Szabo C., Weninger.
ORLI ZNOJMO: Paťha (29. Gistr) - Chlubna, Konečný, Kotala, Rudy, Andrek, Bartok - Zmeškal, Bazala, Špinler - Svoboda, Šeliga, Balciar - Fruvirt, Vokurka, Špaček - Bittner, Molnár, Kratochvíl.

Miloš Šeliga (Znojmo): V prvním kole nadstavby jsme nastoupili proti Fehérváru. V zápase jsme měli možná optickou převahu, soupeře jsme přestříleli, ale domácí byli bohužel efektivnější. Právě tyto zápasy nám ukazují, v čem zaostáváme a co musíme zlepšit, pokud chceme být úspěšní v play-off.