Přípravné zápasy - čt 31. 7. 2008
Skalica
4:3sn
2:1, 1:0, 0:2 - 1:0

V úvodním utkání přípravy prohráli Orli na nájezdy

<em>Skalica</em> - Bez některých opor vyrazili Znojemští orli k prvnímu přípravnému utkání do slovenské Skalice. Už po 16 vteřinách úvodního hvizdu se dostal soupeř do vedení. Po zhruba pěti minutách se ale Orlům podařilo vyrovnat gólem Procházky. Slovenský tým se poté dostal až do dvoubrankového vedení. Znojmo nesložilo zbraně a na rozdíl jedné branky snižoval Beroun a o vyrovnání se postaral Čachotský. V samostatný nájezdech byli úspěšnější domácí, a tak odešli ze zápasu vítězně.

Ohlasy trenérů

Václav Baďouček (Znojmo): Na Skalici bylo vidět, že už mají odehraný jeden zápas. Lépe kombinovali a hned v úvodu dali gól. My jsme se rozehrávali a začalo se objevovat to, co po mužstvu chceme. Myslím si, že to přineslo ovoce. Skalica hrála v nejsilnější sestavě, my jsme měli v mančaftu tři juniory a ti splnili očekávání. Navíc ještě jejich lajna dávala poslední vyrovnávací gól. Do příštího zápasu půjde jiná sestava, chceme postupně vystřídat všechny hráče. Budou se střídat brankáři, dnes chytal Jarda Kameš.