1:1, 1:0, 0:1 - 0:0
1/3
2/3

Využitá přesilovka přinesla bod

Z n o j m o - Už v úvodu utkání poslal Znojemské orly do vedení kapitán <b>Pucher</b>, ale Třinec dvěma góly Pletky otočil skóre ve svůj prospěch. Ve třetí třetině však zužitkoval početní převahu <b>Plášek</b> a vyrovnávací branka přinesla Orlům bod. Osm kol čekali znojemští hráči na využití početní výhody, naposledy se jim to podařilo ve 12. kole proti Plzni. Obrovskou šanci promarnil v prodloužení Erat, když minul zcela prázdnou třineckou bránu.
Znojmo odcestovalo na sever Moravy oslabené o dva klíčové hráče Dopitu a Urama. Utkání se začalo pro Orly vyvíjet dobře, když je v 6. minutě dostal do vedení Pucher po spolupráci s Eratem. Třineckým to ale chuť do hry nevzalo a byli mužstvem, které bylo na ledě více vidět. Vyrovnání se dočkali ve 12. minutě ve vlastním oslabení. Tesařík poslal Petereka s Pletkou do útoku a dva na jednoho se řítili proti osamocenému obránci Hešovi, ten neměl šanci jejich atak zlikvidovat a Pletka překonal znojemského gólmana Trvaje. Ke konci třetiny byl vyloučen Erat a přestože Oceláři uzavřeli Orly v jejich obranném pásmu, ti se dokázali ubránit.

Do druhé třetiny nastoupilo znojemské mužstvo ještě v oslabení o Erata pykajícího na trestné. Domácím to pomohlo v čase 20:38 ke gólu. Výtiskovu střelu Trvaj vyrazil před sebe a k odraženému puku se dostal jako první Pletka, který neměl problém opět zavěsit do znojemské brány. Chvíli nato Pletka zahrozil znovu, ale odešla mu muška a Trvajovu klec přestřelil. I v této části utkání mělo více ze hry mužstvo Ocelářů, jejich šance však troskotaly na Trvajovi.

Ve třetí třetině byli lepší hosté. K větru do plachet jim pomohla v 44. minutě přihrávka Puchera, kterou zužitkoval Plášek a Znojmo po osmi kolech konečně využilo přesilovou hru. Poté častými brejky ohrožovali Bieglovu bránku, ale vyrovnané skóre již zůstalo a utkání dospělo do prodloužení.

Zisk bodu navíc měl na holi Erat. Ten byl ale asi tak překvapen zívající prázdnou třineckou bránou, že přestřelil. Ani Třinec se už brankově neprosadil. Po dvou bezbodových kolech si Znojmo odváží ze Slezska jeden bod.

Miloslav Hořava (Znojmo): Pro nás to bylo těžké utkání. Remíza je i přes neproměněné šance, které jsme měli hlavně v závěru, spravedlivá. S bodem jsme proto spokojeni.

Jiří Juřík (Třinec): Čekali jsme, že hosté se po sérii sedmi zápasů bez výhry pokusí zvítězit. Utkání patřilo dvěma hráčů - Pletkovi a Pucherovi. Po neproměněných šancích na obou stranách skončil duel spravedlivou dělbou bodů.