Erste

Liga staršího dorostu 2009/10

Vybrat sezónu
Junioři:  tým   zápasy | tabulka: I. část   II. část   III. část | statistiky
Starší dorost:  tým   zápasy   tabulka Mladší dorost:  tým   zápasy
Starší žáci:  tým   zápasy Mladší žáci:  tým   zápasy
4.třída:  tým   zápasy 3.třída:  tým  zápasy A  zápasy B
kolodatumdomácíhosté   
1. ne 13. 9. 2009  Znojmo  Prostějov 4:2 (1:1, 1:0, 2:1)
2. pá 18. 9. 2009  Nový Jičín  Znojmo 3:3 (0:1, 0:2, 3:0)
3. ne 20. 9. 2009  Znojmo  Uh. Hradiště 4:3 (1:2, 2:0, 1:1)
4. pá 25. 9. 2009  Břeclav  Znojmo 4:6 (1:2, 2:3, 1:1)
5. ne 27. 9. 2009  Znojmo  Warrior Brno 2:1 (1:1, 0:0, 1:0)
6. pá 2. 10. 2009  Orlová  Znojmo 1:4 (0:2, 0:0, 1:2)
7. ne 4. 10. 2009  Znojmo  Frýdek-Místek 6:2 (2:1, 2:1, 2:0)
8. pá 9. 10. 2009  Uničov  Znojmo 1:7 (1:3, 0:3, 0:1)
9. ne 11. 10. 2009  Znojmo  Přerov 6:1 (2:0, 1:1, 3:0)
10. pá 16. 10. 2009  Znojmo  Opava 7:1 (2:0, 5:1, 0:0)
11. ne 18. 10. 2009  Karviná  Znojmo 2:6 (0:3, 1:2, 1:1)
12. pá 23. 10. 2009  Znojmo  Poruba 0:3 (0:1, 0:1, 0:1)
13. ne 25. 10. 2009  Šumperk  Znojmo 2:1 (1:0, 0:1, 1:0)
14. ne 1. 11. 2009  Prostějov  Znojmo 2:1 (1:0, 1:0, 0:1)
15. pá 13. 11. 2009  Znojmo  Nový Jičín 5:0  
16. ne 15. 11. 2009  Uh. Hradiště  Znojmo 2:4 (2:0, 0:1, 0:3)
17. pá 20. 11. 2009  Znojmo  Břeclav 8:2 (3:0, 1:0, 4:2)
18. ne 22. 11. 2009  Warrior Brno  Znojmo 5:5 (2:1, 2:3, 1:1)
19. pá 27. 11. 2009  Znojmo  Orlová 2:2 (0:0, 0:0, 2:2)
20. ne 29. 11. 2009  Frýdek-Místek  Znojmo 7:4 (4:0, 3:1, 0:3)
21. pá 4. 12. 2009  Znojmo  Uničov 10:0 (4:0, 2:0, 4:0)
22. ne 6. 12. 2009  Přerov  Znojmo 3:5 (0:1, 3:1, 0:3)
23. pá 11. 12. 2009  Opava  Znojmo 4:1 (2:0, 1:0, 1:1)
24. ne 13. 12. 2009  Znojmo  Karviná 4:3 (2:2, 1:1, 1:0)
25. pá 18. 12. 2009  Poruba  Znojmo 3:1 (1:0, 1:0, 1:1)
26. ne 20. 12. 2009  Znojmo  Šumperk 6:5 (2:1, 2:3, 2:1)
1. pá 8. 1. 2010  Poruba  Znojmo 4:4 (2:2, 1:2, 1:0)
2. ne 10. 1. 2010  Znojmo  Orlová 6:5 (1:2, 2:2, 3:1)
3. pá 15. 1. 2010  Přerov  Znojmo 3:6 (0:3, 2:2, 1:1)
4. ne 17. 1. 2010  Znojmo  Opava 7:3 (2:1, 4:2, 1:0)
5. pá 22. 1. 2010  Prostějov  Znojmo 2:1 (0:0, 0:1, 2:0)
6. ne 24. 1. 2010  Znojmo  Šumperk 3:5 (0:1, 0:1, 3:3)
7. pá 29. 1. 2010  Warrior Brno  Znojmo 0:3 (0:0, 0:2, 0:1)
9. ne 31. 1. 2010  Orlová  Znojmo 1:2 (0: 0, 0:0, 1:2)
8. čt 11. 2. 2010  Znojmo  Poruba 5:2 (1:1, 2:0, 2:1)
10. čt 18. 2. 2010  Znojmo  Přerov 2:5 (0:1, 1:2, 1:2)
11. ne 21. 2. 2010  Opava  Znojmo 2:6 (0:0, 0:2, 2:4)
12. pá 26. 2. 2010  Znojmo  Prostějov 0:0 (0:0, 0:0, 0:0)
13. ne 28. 2. 2010  Šumperk  Znojmo 4:0  
14. pá 5. 3. 2010  Znojmo  Warrior Brno 4:5 (0:2, 3:2, 1:1)