Erste

Liga staršího dorostu 2010/11

Vybrat sezónu
Junioři:  tým   zápasy   tabulka   statistiky
Starší dorost:  tým   zápasy   tabulka Mladší dorost:  tým   zápasy
Starší žáci:  tým   zápasy Mladší žáci:  tým   zápasy
4.třída:  tým   zápasy  zápasy B 3.třída:  tým   zápasy   zápasy B
Přípravka:  tým   zápasy
kolodatumdomácíhosté   
1. ne 19. 9. 2010  Pelhřimov  Znojmo 1:5 (1:1, 0:0, 0:4)
2. pá 24. 9. 2010  Nymburk  Znojmo 3:3 (0:1, 1:2, 2:0)
3. ne 26. 9. 2010  Znojmo  Kolín 2:2 (1:0, 0:2, 1:0)
4. pá 1. 10. 2010  Třebíč  Znojmo 5:3 (2:2, 2:1, 1:0)
5. ne 3. 10. 2010  Znojmo  Tábor 3:1 (1:1, 0:0, 2:1)
6. ne 10. 10. 2010  Warrior Brno  Znojmo 3:3 (2:1, 1:0, 0:2)
7. pá 15. 10. 2010  Znojmo  Vel. Popovice 8:4 (3:1, 0:2, 5:1)
8. ne 17. 10. 2010  J. Hradec  Znojmo 3:3 (3:1, 0:0, 0:2)
9. pá 22. 10. 2010  Znojmo  Žďár n. Sáz. 7:4 (2:1, 3:1, 2:2)
10. ne 24. 10. 2010  Znojmo  Pelhřimov 8:6 (3:0, 4:1, 1:5)
11. pá 29. 10. 2010  Znojmo  Nymburk 12:2 (5:1, 3:1, 4:0)
12. ne 31. 10. 2010  Kolín  Znojmo 2:4 (0:2, 2:0, 0:2)
13. pá 5. 11. 2010  Třebíč  Znojmo 2:4 (0:2, 2:2, 0:0)
14. ne 7. 11. 2010  Tábor  Znojmo 2:2 (0:0, 2:1, 0:1)
18. pá 19. 11. 2010  Žďár n. Sáz.  Znojmo 4:4 (0:2, 3:1, 1:1)
15. ne 21. 11. 2010  Znojmo  Warrior Brno 8:4 (4:2, 3:1, 1:1)
16. pá 26. 11. 2010  Vel. Popovice  Znojmo 1:5 (0:3, 1:0, 0:2)
17. ne 28. 11. 2010  Znojmo  J. Hradec 6:2 (0:0, 3:1, 3:1)
19. ne 5. 12. 2010  Pelhřimov  Znojmo 4:4 (1:3, 2:1, 1:0)
20. pá 10. 12. 2010  Nymburk  Znojmo 2:11 (0:4, 0:4, 2:3)
21. ne 12. 12. 2010  Znojmo  Kolín 5:2 (2:0, 1:2, 2:0)
22. pá 17. 12. 2010  Znojmo  Třebíč 2:4 (1:2, 0:1, 1:1)
23. ne 19. 12. 2010  Znojmo  Tábor 9:4 (2:2, 5:0, 2:2)
24. ne 9. 1. 2011  Warrior Brno  Znojmo 2:2 (0:1, 1:0, 1:1)
25. pá 14. 1. 2011  Znojmo  Vel. Popovice 7:1 (6:1, 0:0, 1:0)
26. ne 16. 1. 2011  J. Hradec  Znojmo 5:2 (0:1, 2:1, 3:0)
27. pá 21. 1. 2011  Znojmo  Žďár n. Sáz. 7:1 (2:1, 1:0, 4:0)
28. ne 23. 1. 2011  Znojmo  Pelhřimov 7:1 (2:0, 1:0, 4:1)
29. pá 28. 1. 2011  Znojmo  Nymburk 4:0 (0:0, 0:0, 4:0)
30. ne 30. 1. 2011  Kolín  Znojmo 1:3 (0:2, 1:0, 0:1)
31. pá 4. 2. 2011  Znojmo  Třebíč 4:6 (2:2, 1:2, 1:2)
32. ne 20. 2. 2011  Tábor  Znojmo 6:1 (0:0, 5:1, 1:0)
33. ne 27. 2. 2011  Znojmo  Warrior Brno 7:1 (4:1, 1:0, 2:0)
34. pá 4. 3. 2011  Vel. Popovice  Znojmo 0:9 (0:6, 0:2, 0:1)
35. ne 6. 3. 2011  Znojmo  J. Hradec 11:5 (2:1, 5:3, 4:1)
36. pá 11. 3. 2011  Žďár n. Sáz.  Znojmo 0:3 (0:1, 0:1, 0:1)