Erste

Erste Bank Young Stars League 2017/2018

Vybrat sezónu
Junioři:  tým   zápasy   statistiky ZČ   statistiky play-off   tabulka
Starší dorost:  tým   zápasy   tabulka Mladší dorost:  tým   zápasy  
Starší žáci:  tým   zápasy Mladší žáci:  tým   zápasy A   zápasy B
4.třída:  tým   zápasy 3.třída:  tým   zápasy A   zápasy B
2.třída:  tým   zápasy A   zápasy B Přípravka:  tým   zápasy
kolodatumdomácíhosté   
1. ne 3. 9. 2017  Znojmo  Fehérvár 3:2 (0:1, 1:1, 2:0)
2. ne 10. 9. 2017  KHM Budapešť  Znojmo 1:11 (1:3, 0:6, 0:2)
3. čt 14. 9. 2017  Debrecen-Miskolce  Znojmo 0:3 (0:0, 0:2, 0:1)
4. ne 17. 9. 2017  Graz  Znojmo 2:5 (1:1, 1:3, 0:1)
5. čt 21. 9. 2017  KHM Budapešť  Znojmo 2:6 (0:2, 2:2, 0:2)
6. ne 24. 9. 2017  Znojmo  UTE Budapešť 7:1 (2:0, 3:1, 2:0)
9. čt 5. 10. 2017  Znojmo  Okanagan Hockey Club 5:3 (1:0, 1:1, 3:2)
8. čt 12. 10. 2017  Znojmo  Vídeň 8:2 (3:0, 4:1, 1:1)
12. ne 15. 10. 2017  Znojmo  VASAS Budapešť 3:4p (0:1, 1:1, 2:1 - 0:1)
16. pá 20. 10. 2017  Villach  Znojmo 6:3 (1:1, 2:0, 3:2)
22. so 21. 10. 2017  Jesenice  Znojmo 3:5 (1:3, 2:0, 0:2)
14. ne 22. 10. 2017  Slavija Lublaň  Znojmo 1:6 (0:3, 0:0, 1:3)
15. čt 26. 10. 2017  Znojmo  MAC Budapešť 4:3p (2:1, 0:0, 1:2 - 1:0)
17. čt 2. 11. 2017  UTE Budapešť  Znojmo 3:4 (1:2, 1:2, 1:0)
18. ne 5. 11. 2017  VASAS Budapešť  Znojmo 1:3 (0:1, 0:0, 1:2)
26. čt 16. 11. 2017  MAC Budapešť  Znojmo 4:2 (1:1, 1:0, 2:1)
27. ne 19. 11. 2017  Znojmo  Debrecen-Miskolce 4:3 (1:2, 1:0, 2:1)
19. čt 23. 11. 2017  Znojmo  Fehérvár 2:6 (0:1, 2:1, 0:4)
20. pá 24. 11. 2017  Znojmo  Salzburg 2:5 (1:1, 1:2, 0:2)
10. út 28. 11. 2017  Znojmo  Linz 7:6 (0:3, 4:0, 3:3)
7. čt 30. 11. 2017  Znojmo  KHM Budapešť 5:6p (3:4, 1:1, 1:0 – 0:1)
24. so 2. 12. 2017  Znojmo  Innsbruck 8:1 (3:0, 1:0, 4:1)
25. čt 21. 12. 2017  Znojmo  Győri NEMAK ETO HC 6:5 (1:2, 4:1, 1:2)
28. ne 7. 1. 2018  Győri NEMAK ETO HC  Znojmo 1:6 (0:5, 1:1, 0:0)
29. čt 11. 1. 2018  Fehérvár  Znojmo 6:3 (2:2, 0:1, 4:0)
30. ne 14. 1. 2018  Győri NEMAK ETO HC  Znojmo 2:6 (0:3, 1:1, 1:2 )
N1 čt 18. 1. 2018  Znojmo  MAC Budapešť 4:6 (1:0, 1:1, 2:5)
N2 ne 21. 1. 2018  Znojmo  Fehérvár 3:6 (1:2, 1:2, 1:2)
N3 čt 25. 1. 2018  Salzburg  Znojmo 5:2 (3:0, 1:1, 1:1)
N4 so 27. 1. 2018  Znojmo  Salzburg 4:2 (1:0, 1:2, 2:0)
N5 čt 1. 2. 2018  MAC Budapešť  Znojmo 8:3 (4:1, 3:2, 1:0)
N6 so 3. 2. 2018  Znojmo  Jesenice 2:3 (0:0, 1:2, 1:0 - 0:1)
N7 čt 8. 2. 2018  Fehérvár  Znojmo 9:1 (5:0, 1:0, 3:1)
N8 ne 11. 2. 2018  Znojmo  Villach 6:5p (1:2, 3:1, 1:2 - 1:0)
N9 čt 22. 2. 2018  Jesenice  Znojmo 5:1 (3:0, 1:1, 1:0)
N10 ne 25. 2. 2018  Villach  Znojmo 6:3 (2:2, 1:0, 3:1)
ČF1 ne 4. 3. 2018  Fehérvár  Znojmo 4:2 (2:0, 0:2, 2:0)
ČF2 čt 8. 3. 2018  Znojmo  Fehérvár 2:6 (0:2, 2:1, 0:3)