Erste

Krajská liga starších žáků 2017/2018

Vybrat sezónu
Junioři:  tým   zápasy   statistiky   tabulka
Starší dorost:  tým   zápasy   tabulka Mladší dorost:  tým   zápasy  
Starší žáci:  tým   zápasy Mladší žáci:  tým   zápasy A   zápasy B
4.třída:  tým   zápasy 3.třída:  tým   zápasy A   zápasy B
2.třída:  tým   zápasy A   zápasy B Přípravka:  tým   zápasy
kolodatumdomácíhosté   
1. so 9. 9. 2017  Zlín  Znojmo 3:2  
Branky a nahrávky Znojma: Marek, Cakl (Míča).
Sestava ZNO: Věrný - Stanislav, Konečný, Smolka, Ruml, Pelán - Marek, Langmann, Kučera - Míča, Cakl, Pozděna - Kukla, Částek, Barták - Hladík, Ondrák.
2. so 16. 9. 2017  Znojmo  Vsetín 1:8  
Branky a nahrávky Znojma: Cakl (Míča, Pozděna).
Sestava ZNO: Věrný - Konečný, Smolka, Ruml, Pelán - Míča, Cakl, Pozděna - Částek, Langmann, Kučera - Marek, Kukla, Barták - Hladík, Ondrák
3. so 23. 9. 2017  Boskovice  Znojmo 5:4  
Branky a nahrávky Znojma: Míča (Kučera), Pozděna (Cakl), Smolka (Částek), Cakl.
Sestava BOS: Věrný (Nahodil) - Konečný, Smolka, Ruml, Pelán, Stanislav - Míča, Cakl, Pozděna - Částek, Langmann, Kučera - Marek, Kukla, Barták - Hladík, Ondrák
4. ne 24. 9. 2017  Znojmo  Uh. Brod    
5. čt 28. 9. 2017  Kometa Brno  Znojmo 5:0  
Sestava ZNO: Věrný (Nahodil) - Konečný, Ruml, Pelán, Stanislav, Barták - Míča, Cakl, Pozděna - Kukla, Langmann, Kučera - Marek, Částek, Ondrák.
6. so 30. 9. 2017  Znojmo  Brumov Bylnice 3:9  
Branky a nahrávky Znojma: Langmann (Pozděna, Míča), Langmann (Pozděna, Míča), Míča (Langmann,Pozděna).
Sestava ZNO: Věrný (Nahodil) - Konečný, Ruml, Pelán, Stanislav, Barták - Míča, Langmann, Pozděna - Kučera, Částek,Kukla - Ondrák, Marek, Hladík.
7. ne 8. 10. 2017  Technika  Znojmo 2:2  
Branky a nahrávky Znojma: Ruml (Marek), Míča.
Sestava ZNO: Věrný - Barták, Konečný, Smolka, Ruml, Pelán, Stanislav - Míča, Langmann, Pozděna - Částek, Kukla, Kučera - Hladík, Marek
8. ne 15. 10. 2017  Znojmo  Lions 1:4  
Branky a nahrávky Znojma: Smolka (Marek).
Sestava ZNO: Věrný - Hamřík, Konečný, Smolka, Ruml, Pelán, Barták - Marek, Míča, Pozděna - Částek, Langmann, Kučera, Hladík, Stanislav, Ondrák, Kukla.
9. so 21. 10. 2017  Kroměříž  Znojmo 8:5  
Branky a nahrávky Znojma: Kukla (Míča), Marek (Míča), Míča (Pozděna), Kučera (Pelán), Míča (Pelán).
Sestava ZNO: Věrný - Konečný, Smolka, Ruml, Pelán - Míča, Marek, Pozděna - Částek, Kukla, Kučera - Hladík, Ondrák
10. čt 26. 10. 2017  Znojmo  Hodonín 2:0  
Branky a nahrávky Znojma: Pozděna (Míča, Hamřík), Částek (Kukla).
Sestava ZNO: Věrný - Konečný, Smolka, Ruml, Pelán, Hamřík - Míča, Hladík, Pozděna - Částek, Langmann, Kukla - Kučera, Marek, Ondrák.
11. ne 29. 10. 2017  Břeclav  Znojmo 4:1  
Branky a nahrávky Znojma: Míča (Marek).
Sestava ZNO: Věrný (Nahodil) - Konečný, Smolka, Ruml, Pelán, Hamřík - Míča, Hladík, Pozděna - Částek, Langmann, Kukla - Kučera, Marek, Ondrák.
12. so 4. 11. 2017  Znojmo  Val. Meziříčí 1:6  
Branky a nahrávky Znojma: Marek (Míča).
Sestava ZNO: Věrný (Nahodil) - Hamřík, Konečný, Smolka, Ruml, Stanislav, Barták - Kukla, Míča, Pozděna - Částek, Langmann, Kučera, Hladík, Marek, Pelán, Ondrák.
13. ne 12. 11. 2017  Uh. Hradiště  Znojmo 2:3  
Branky a nahrávky Znojma: Langmann, Marek, Hamřík (Pozděna).
Sestava ZNO: Věrný - Hamřík, Konečný, Smolka, Ruml, Pelán, Barták - Marek, Míča, Pozděna - Částek, Langmann, Kučera, Hladík, Stanislav, Ondrák, Kukla.
14. pá 17. 11. 2017  Znojmo  Warrior Brno    
15. ne 19. 11. 2017  Uh. Ostroh  Znojmo    
16. ne 26. 11. 2017  Znojmo  Zlín    
17. so 2. 12. 2017  Vsetín  Znojmo    
18. ne 10. 12. 2017  Znojmo  Boskovice    
19. ne 17. 12. 2017  Uh. Brod  Znojmo    
20. so 6. 1. 2018  Znojmo  Kometa Brno    
21. ne 14. 1. 2018  Brumov Bylnice  Znojmo    
22. ne 21. 1. 2018  Znojmo  Technika    
23. so 27. 1. 2018  Lions  Znojmo    
24. ne 11. 2. 2018  Znojmo  Kroměříž    
25. ne 18. 2. 2018  Hodonín  Znojmo    
26. ne 25. 2. 2018  Znojmo  Břeclav    
27. so 3. 3. 2018  Val. Meziříčí  Znojmo    
28. ne 11. 3. 2018  Znojmo  Uh. Hradiště    
29. ne 18. 3. 2018  Warrior Brno  Znojmo    
30. ne 25. 3. 2018  Znojmo  Uh. Ostroh