Vstupenky

na zápasy EBEL

Plné vstupné: 110,- Kč / 5 Euro
Studentské vstupné: 75,- Kč *

* Mládež a studenti do 26 let obdrží slevu na vstupné po předložení studijního průkazu s fotografií.

Jednorázová vstupenka platí do sektorů G1, G2, C, D, E, F, H + stání, kromě míst obsazených permanentní vstupenkou. Návštěvník s jednorázovou vstupenkou je povinen toto místo majiteli platné permanentky kdykoliv uvolnit.

Děti do 140 cm v doprovodu dospělé osoby a držitelé průkazu ZTP mají vstup zdarma.

do VIP

Čtvrtfinále play-off: 2500,- Kč / 100 Euro
Základní část: 1500,- Kč / 75 Euro

Vstupné do VIP prostorů klubu na jeden zápas. V ceně je zahrnut catering.

na přípravné zápasy

Plné vstupné: 55,- Kč / 3 Eura

Majitelé platných permanentních vstupenek mají vstup na přípravné zápasy zdarma, stejně jako děti do 140 cm v doprovodu dospělé osoby a držitelé průkazu ZTP.