Erste

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V listopadu 2006 byly zveřejněny tyto aktuality:

29.11.Mikulík v TrenčíněBývalý útočník Znojma Milan Mikulík odešel z Vítkovic na hostování do Dukly Trenčín do konce sezóny, uvedly oficiální internetové stránky vítkovického klubu.
28.11.Mikulík hledá angažmáÚtočník Milan Mikulík, jež v předešlých čtyřech sezónách oblékal dres Orlů, nemá důvěru Vítkovic. Po trenérské výměně ve vítkovickém klubu, kdy byl za Miloše Holaně angažován Miroslav Fryčer, na něj nezbylo místo v kádru a klub mu hledá nové angažmá. Informaci přinesl server hokej.cz.
28.11.Harand odcházíRakouský útočník Christoph Harand ve Znojmě skončil. Důvodem byla jeho slabá výkonnost, hokejista si nyní hledá nové angažmá.
28.11.Meidl do konce sezónySvými výkony si řekl o angažmá v týmu Znojemských orlů útočník Václav Meidl. Téměř dvoumetrový hráč zůstává do konce sezóny.
28.11.S Libercem v TVUtkání 32. kola Znojmo - Liberec se bude hrát v sobotu 9.12. před kamerami České televize v rámci pořadu Buly. Zápas začíná v 17:00 hod.
21.11.Kameš na výpomocKvůli zranění Jiřího Trvaje angažoval znojemský klubu brankáře Jaroslava Kameše, který ve Znojmě působil už v sezóně 2002/03.
21.11.Borovanský skončilÚtočník Michal Borovanský ukončil týdenní zkoušku ve Znojmě a s Orly již netrénuje.
19.11.Ondřej Šmach odcházíMladý obránce odchází ze Znojma do Vsetína, kam byl vyměněn za dvacetiletého Lubomíra Štacha. Vsetínský odchovanec již má za sebou i dvě odehrané sezóny v kanadské juniorské soutěži.
16.11.Vyfoťte rozhodčíARLH pořádá druhý ročník fotografické soutěže s názvem Rozhodčí v akci. Můžete vyhrát zajímavé sportovní ceny. Podrobnosti na www.arlh.cz.
14.11.Troliga odešelMladý slovenský útočník Tomáš Troliga, jenž byl na týdenní zkoušce ve Znojmě, již odešel. Nyní se snaží prosadit ve slovenské extralize, v týmu Martina.
14.11.Pardavý v JaroslavliNěkdejší útočník Znojemských orlů Ján Pardavý odchází do ruského Lokomotivu Jaroslavl. Pětatřicetiletý slovenský hokejista působil v Dukle Trenčín a svými výkony se propracoval do slovenské reprezentace, která v nynější soutěžní pauze vyhrála Německý pohár.
13.11.Zájezd na SpartuFANCLUB ZNOJEMSKÝCH ORLŮ pořádá v neděli 26.11. zájezd na Spartu. Odjezd je ve 12.00 hod. od zimního stadionu. Cena je 250 Kč, pro členy fanclubu 200 Kč. Zájemci se mohou nahlásit Pavlu Urbánkovi na tel. č. 605 868 346.
12.11.Charitativní aukcePodpořte Masarykův onkologický ústav prostřednictvím aukce reprezentačího dresu Dominika Haška. Více najdete na webu www.aukro.cz - Český rozhlas draží poslední reprezentační dres Dominika Haška!.
5.11.Svoboda se omluvilDodatečně nominovaný znojemský útočník Jaroslav Svoboda se omluvil reprezentačnímu trenérovi Hadamczikovi. Svobodu trápí bolavá záda, a tak ho v národním týmu neuvidíme.
2.11.Turoň v ŽiliněObránce David Turoň, který odešel v průběhu října na hostování do Slavie, míří do Žiliny. Bývalý juniorský reprezentant už s týmem slovenského mistra trénuje a měl by se co nevidět zapojit do programu tamní extraligy. Informaci pro hokej.cz potvrdil zástupce hráče Jaromír Henyš starší. V Žilině tento týden skončil jiný bývalý hráč Znojma Václav Král.
1.11.Tomáš Duba ve SpartěAč je hráčem Sparty, oblékne poprvé brankář Tomáš Duba její dres. Mateřský klub jej stále vysílal jen na hostování, mimo jiné působil i ve Znojmě. Nyní vytvoří v mužstvu úřadujícího mistra brankářskou dvojici s Dušanem Salfickým. Zaujme místo po Petru Přikrylovi, který také chvíli nosil orlí barvy a jenž odchází do prvoligového Ústí nad Labem.