Erste

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V listopadu 2009 byly zveřejněny tyto aktuality:

29.11.Prosincové tapetyNa prosinec si můžete vaši obrazovku vyzdobit hráči Tomášem Hradeckým a Přemyslem Sedlákem s rozpisem zápasů na čtrnáct dní. Tapety naleznete v sekci Ke stažení.
29.11.Fotky Znojmo-ChrudimFotografie ze zápasu Znojmo-Chrudim si můžete prohlédnou ve Fotogalerii. Pořídil je nový redakční fotograf Rostislav Pfeffer. Všem zájemcům o toto místo děkujeme.
28.11.Zpráva od Radka HamanaKapitán Orlů Radek Haman poděkoval z brněnské nemocnice fanouškům za projevenou podporu: "Děkuju moc za super zprávu. To mi samozřejmě dodává ještě větší chuť se s tím co nejlíp poprat. Jsem už po operaci, přišili mi přetrhané vazy v klíčku a sdrátovali ho. Když to půjde, ukážu se ve Znojmě už teď ve středu. Děkuju moc za podporu, hodně mi pomáhá. Všecky moc pozdravuju a slibuju, že udělám co nejvíc pro brzký návrat. Věřím, že to moje "mladé" tělo zvládne. Radek H."
25.11.Havlík za ČR K poslednímu přípravnému utkání české reprezentace do 20 let před odjezdem na soustředění před MS v Kanadě byl nominován i útočník Orlů Adam Havlík. Mezi náhradníky pak figuruje Richard Jarůšek.
24.11.Znojmo - ChrudimV Orlovizi naleznete gólové momenty utkání a pozápasové ohlasy Adama Havlíka a trenérů obou mužstev.
19.11.Marken.czČSLH právě vydal novou Ročenku ledního hokeje 2009, nově vyšel též Stolní hokejový kalendář 2010. Objednat si je můžete na Marken.cz.
19.11.Znojmo - OlomoucSestřih gólových momentů jednadvacátého kola, ohlasy Karla Pláška a trenérů obou mužstev si můžete prohlédnout ve videu na stránkách Orlovize.
18.11.Panec do ProstějovaMladý brankář Michael Panec, který v letošní sezóně působil převážně jako druhý gólman seniorského mužstva, vypomůže ve zbytku sezóny druholigovému Prostějovu, kam odchází na hostování. Informaci přinesly webové stránky Jestřábů.
16.11.Nové tapetyTapety na plochu s rozpisem zápasů Orlů na druhou polovinu listopadu si můžete stáhnout v sekci Ke stažení.
16.11.Zájezd do TáboraV sobotu 21.11. pořádá FAN CLUB zájezd do Tábora. Odjezd ve 13.30 hodin od Hostan arény. Cena 200 Kč, pro členy fan clubu 150 Kč. Zájemci se mohou hlásit Pavlu Urbánkovi na tel. č. 605 868 346.
12.11.Znojmo - VrchlabíV Orlovizi naleznete pozápasové ohlasy Přemysla Sedláka a obou trenérů. Prohlédnou si můžete také setřih gólových momentů.
11.11.Legendární knihaDíky úsilí společnosti eSports.cz byla opět vydána kniha S devatenáctkou do Bernu. Třetí aktualizované vydání můžete zakoupit na Marken.cz.
11.11.Znojmo - VrchlabíSestřih gólových momentů devatenáctého kola proti Vrchlabí si můžete prohlédnout na stránkách Orlovize.
10.11.SMS z mládežeSlužbu SMS Servis jsme nově rozšířili o zpravodajství z mládeže. Přímo na Váš mobil tak můžete dostávat výsledky extraligy juniorů a staršího dorostu.
10.11.UpozorněníBruslení veřejnosti dne 21.11. se z technických důvodů nekoná! Důvodem je domácí utkání juniorů po nalosování druhé části soutěže. Děkujeme za pochopení.
10.11.Zájezd do BerounaV sobotu 14.11. pořádá FAN CLUB zájezd do Berouna. Odjezd ve 12.00 hodin od Hostan arény. Cena 300 Kč, pro členy fan clubu 250 Kč. Zájemci se mohou hlásit Pavlu Urbánkovi na tel. č. 605 868 346.
9.11.Vyberte si rozhovorV anketě vlevo dole na hlavní stránce webu můžete hlasovat, kterého hráče byste si přáli pro další offline rozhovor. Vybírat můžete z pěti možností.
4.11.Znojmo - BenátkySestřih gólových momentů, ohlasy Aleše Staňka a trenérů obou mužstev po sedmnáctém kole první ligy si můžete prohlédnout na stránkách Orlovize.
4.11.Junioři v BřeclaviTrojice hráčů znojemské juniorky - obránci Jan Lattner, Martin Pláněk a útočník Richard Jarůšek - budou formou střídavých startů vypomáhat druholigové Břeclavi. Premiéru v novém působišti si odbyli dnes, kdy jejich tým zdolal Frýdek-Místek 3:2.
4.11.Znojmo - BenátkySestřih gólových momentů, ohlasy Aleše Staňka a trenérů obou mužstev po sedmnáctém kole první ligy si můžete prohlédnout na stránkách Orlovize.
3.11.Zájezd do HavířovaV sobotu 7.11. pořádá FAN CLUB zájezd do Havířova. Odjezd: v 11.30 hodin od Hostan arény. Cena: 300 Kč, pro členy fan clubu 250 Kč. Zájemci se mohou hlásit Pavlu Urbánkovi na tel. č. 605 868 346.